8.8 je den D - chudnutie

Príspevok v téme: 8.8 je den D - chudnutie
brunetka_a

a stačilo...
ísť do chladničky a vybrať si hocičo -NIE!

od zajtra idem pekne pravidelne papať, nakupila som si už aj nizkotučné veci , ovocie, zeleninku a od zajtra sa ide na to.

aktuálne :
váha 63kg
výška 162cm
vek :19
najhoršia partia : brucho

očakávané :
vaha :55kg
spevniť postavu

zajtra ráno idem behať, doma steper apotom cvičenia na brucho, fitlopta a tak ..

chce sa niekto pridať a deliť sa o miznuce sa kg ?:))

možme ked tak aj sukromne :)

šup šup s kilami dole :)

flegma

ale amore ma pravdu, ved len ty sama si tu v priebehu par dni zalozila niekolko tem, kde stale pises, ze OD ZAJTRA nastane zmena v stravovani...tak naco pytas rady, ked nie si schopna sa ziadnej drzat?

amore

toto forum, to su uz len same temy o tom, ako sa niekto chysta prestat zrat. kolko krat ste to uz skusali? urcite najmenej sto. a stale zeriete a zeriete. tak to sem prestante pisat a zacnite to robit. vlozenie novej temy to nevyriesi. ale prazdny zaludok ano.

Nela41

No ja mám všetko také rovnomerne tučné :D mám dosť veľké prsia tie majú určite na svedomí veľkú časť váhy, akurát ma znepokojuje jedno kilo, ktoré mi od včera pribudlo a práveže včera som nič nejedla len na obed trochu kolienok s vajcom /viem že to nie je správne, ale nemala som čas/

brunetka_a

noo ja brucho:(

mala som už aj 57 kilo,ale potom som zas pribrala a teraz 63:( necítim sa dobre sama sebe :(

jasne že to dááme !:)))
sme ženy :)