Strach zo samoty

Príspevok v téme: Strach zo samoty
lenka191

Ahojte potrebujem sa vyrozprávať. Mám 21 rokov, zachviľu 22 a doteraz som mala len jeden vzťah, ktorý mi nevydržal ani rok. Je síce pravda že nie som dievča, za ktorým by sa muži obzerali. Nie som pekná, nosím okuliare, mám pár kíl nadváhu, nenosím sukne, ani šaty, obliekam sa tak športovo, nemaľujem sa,nechodím na diskotéky. Nefajčím, nepijem ani nedrogujem. Bojím sa toho, že navždy budem sama. Lebo si myslím, že všetci chlapi teraz majú záujem len o modelky alebo ešte že im ide len o sex a nie o lásku. Na mojej váhe som už začala pracovať, zdravo sa stravujem, cvičím, ale tie kilá neviem zhodiť.

Rost

vsetci nie , mne sa napriklad pacia tieto veci na zenach : okuliare , par kil navyse , saty , to ze nepije , nefajci ,nedroguje a nediskotekuje to su vsetko plusy pre mna.A ked to poviem niekomu v kruhu kamaratov sa mi vacsinou iba smeju alebo neveria ze to myslim vazne.Inak Sem-tam si vypit to by mi nevadilo ani na diskoteku z casu na cas ,nemoze byt kazda podla vsetkych kriterii ,to este beriem ale odmietol by som fajciarku nedajboze keby este nejake drogy uziva.A este mile povahy.Ale hlavne aby to sedelo po citovej stranke ostatne je aj tak vsetko vedlajsie.

outu

lenka 191, niekoho mi pripomína tvoj príspevok... :(
niekedy mam aj pocit, ze asi by mi bolo dobre aj so ženou..., len aby som nebola sama a mal ma niekto rád...