Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnem od 13.08.2012. Ide niekto so mnou?

Príspevok v téme: Chudnem od 13.08.2012. Ide niekto so mnou?
Blcha76

Ahojte. Chcem-POTREBUJEM!!! schudnúť cca 20kg. Začínam od 13.08.2012 a bola by som rada, keby sa ku mne niekto pridal. Viacerím sa chudne ľahšie, budeme sa podporavať, rozprávať o svojich úspechoch a prehreškoch... Mám 165cm a cca 90kg (presne sa odvážim v pondelok ráno). Chcem sa dostať na svoju pôvodnú váhu akú som mala cca pred 2 rokmi, kým som sa začala prežierať. Budem sa približne riadiť 90-dňovu diétou. Tak idete so mnou do toho?

Linduska3

Dakujem za info:)
ale to mas teda rychly metabolizmus, ked za jeden-dva dni das dole cez 1 kg, ja mozem dietovat tyzden a aj tak to tolko nebude.

chud.nutie

Pivovarnicke kvasnice : Minerály, stopové prvky, bielkoviny a vitamíny najmä skupiny B a to v prírodnej forme - prvá aj druhá dávka ma doslova energeticky nakopla.

chud.nutie

Jem 5 krát denne, večer zelenina. Z toho 2 x po 300 ml mlieka s bielkovinovym prípravkom.
V pondelok som mal pitný deň a jedol len rajčiny, po sviatočnej nedeli som schudol zo včera na dnes 1,6 kg.

V utorok ovocný deň, po jednom kuse.

V stredu bielkovinový deň a na večeru syr.

Vo štvrtok strukoviny

V piatok syr a ryža.

V sobotu zemiaky a špagety.

V nedeľu podľa chuti.

Ku tomu rybý tuk, cesnakový olej, lecitín, pivovarnicke kvasnice ( fakt sila ) a bromelín na štiepenie bielkovín.

Do bielkovinového prípravku si dávam, škoricu, sekané mandle al. oriešky, goji kustovnicu a brusnice.

Linduska3

Ahojte:)
mam otazku na chud.nutie: ja by som chcela tak podobne dat dole do toho 10.9. aky mas denny jedalnicek?

Blcha76

Ahojte.
Takže som včera začala... Ráno som sa odvážila a váha ukázala 87,7kg pri výške 165cm. Otrasné, bŕŕ, ale na začiatok fajn, lebo som si myslela, že budem mať cez 90kg.

miauu

ahoj :) mozem sa pridat
mam 161cm a zatial 54,1kg mozno to znie ze to neni vela ale mam brusko a vadi mi to, necitim sa dobre a pohodlne
upravena strava a behanie rano tak som zvedava ;)

ssiska

tralalalla, mas pravdu, ale vela ludi tu nechce pocut pravdu, ani si dat poradit
ja som tiez zacala chudnut, uz mam dole 7kg, jem 5 krat denne a malo toho nie je, lebo nedrzim dietu, len jem, co mi treba a trosku viac sa hybem, chudnem 2kg za tyzden, mne to staci, nepotrebujem jojo

ewa25

Ahojte, tak aj ja sa tiez pridam. Mam 165cm a 81kg. Idem na pravidelným stravovanim a pridam rychlu chodzu na zaciatok. Dufam, ze mi to pojde, aj ostatnym drzim palce nech sa dari :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudnem od 13.08.2012. Ide niekto so mnou? - Fórum - ZDRAVIE.sk