Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bonviva a osteoporóza

Príspevok v téme: Bonviva a osteoporóza
renata65

Zistili mi osteoporózu a doktorka mi predpísla bonvivu. Problém je, že ma po nej neskutočne bolia nohy, ráno nemôžem chodiť, nohy mám úplne stuhnuté a ledva to rozchodím. Okrem toho ma bolia z toho aj klby a to aj na dotyk. Teraz mám dilemu prestať to užívať a budem sa cítiť lepšie.
Bojím sa ale, že potom sa bude moja osteoporóza stále zhoršovať. Má niekto podobné skúsenosti s bonvivou?

RNG

bonviva/boniva/ibadronate sa berie alebo denne 2.5 mg alebo mesacne 150 mg.
Dosial ju uz roky predpisuju na osteoporozu, ale je dost malo ucinna a naviac ma plno skodlivych postrannych ucinkov, lebo znizuje vapnik v krvi.
www.askapatient.com
Spravnejsi pristup je brat doplnky na kosti, specificky navrhnute proti osteoporoze(tj spravna forma a pomery mineralov, vitaminy D-3 a K-2 ) a samozrejme napravitr si hormonalny profil, kde pri rozhadzanych hormonoch telo nehospodari dobre s mineralmi. Na to obvykle pomoze brat 200 mg Diosgeninu, nachadza sa v divokom yame a senovke greckej.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bonviva a osteoporóza - Fórum - ZDRAVIE.sk