Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tehličky

Príspevok v téme: Tehličky
Dixie

Ahojte. :)

Začala by som tým, že mám 165cm, 50kg, v páse 62cm a pochytila ma túžba mať tehličky.

Denne robím 60 cvikov na horné svaly na brušku, 40 na stredné, 40 na spodné a po 20 do strán. Mierne, fakt len mierne, sa mi aj začínajú rysovať, len stále som začiatočníčkou a chcela som sa opýtať na rady od možno skúsenejších.

Vopred ďakujem za odpovede a pekný deň prajem. :)

i_likeJazz

ešte dodám, že je bežné, že ľudia (napr. modelky), ktorí sú neprirodzene chudí majú na bruchu pekné línie, ktoré sa veľa z nás snaží dosiahnpť cvičením ...
nie sú to tehličky, len také dve zvislé čiarky, vyzerá to akoby na sebe makali v posilke ... pravda je však taká, že "0%" tuku spôsobilo to, že koža obopla ten minimalistický náznak svalu, ktorý tam je .. neviem ako vy, ale ja si myslím, že cena takéhoto bruška je príliš vysoká :-)

i_likeJazz

hmm.. dobrá naťahovačka .. strava vs. cvičenie ...
podľa mňa sa to nedá zaškatuľkovať, pretože sú ľudia, ktorí natlačia vyprážané, sladké, hocijaké bludy a pri minime pohybu nepriberú ... a sú ľudia, čo si musia strážiť každý koláčik ...

tí prví to majú ľahšie, lebo im fakt stačí nejaká rysovačka, cviky na formovanie postavy ... ale určite nie len na brucho, zapojiť celé telo, pretože brucho sa zapája takmer pri každom cviku a ako by vyzerali tehličky na bruchu a ochabnuté rúčky ...

tí druhí to musia jednoznačne udržiavať nejakým kardiom, aby páleniu tuku dopomohli ...

slečna, ktorá žiada o radu, má 50 kg pri výške 165 cm, tá zrejme veľa tuku mať nebude :-) ... ale každopádne by som k tomu cvičeniu prstúpila komplexnejšie, pretože tými 160 opakovaniami sa výsledky tak skoro nedostavia ....

Fero M.

ja len dodám, že nerobíš 60 cvikov, ale opakovaní :)

Skús si mrknuť videá na yotube.

ABS TRAINING

Dôležitá je aj strava samozrejme.

lucia9999999

No tak tehličky sú predovšetkým výsledkom posilňovania a pohybu a až potom stravy. Som bola športovkyňa a jedla som sladkostí a vyprážaného skoro na tony a kocky som mala a ani som ich vtedy nechcela (asi mi šibalo).

0vecka

2 doubledog presne tak.... akurat ze ak bde jest n ahovno a cvicit jak dabel tak ten tuk nikdy nespali ale naopak to ide...

doubledog

na tehlicky potrebujes hlavne zhodit tuk z brucha.

a kedze lokalne sa chudne tazko, a to najma na bruchu, musis mat dobru redukcnu stravu, aby si zhadzovala tuk, alebo potrebujes vysoky vydaj energie pri aerobnom cviceni.

Leonka77

ved prave preto by mala robit aj nieco ine a pravidelne hlavne, ako som uz pisala cvicit len jednu cast tela je nezmysel.

0vecka

2 Leonka77 ale vsak si precitaj ako ona cvici 60 opakovani potom 40 a 20 tym nespali ziadny tuk.... ako jej to ma byt vidiet??

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tehličky - Fórum - ZDRAVIE.sk