Bojím sa prvého dňa na strednej, k tomu nie som ani pekná, nezapadnem ???

Príspevok v téme: Bojím sa prvého dňa na strednej, k tomu nie som ani pekná, nezapadnem ???
Marrri111

Tento rok mám nastúpiť na strednú. Veľmi sa bojím či zapadnem výzorovo ale aj rozumovo. Idem na gymnázium, vetšinou tam idú bohatý, inteligentný a pekný ľudia. Ale ja nič z toho nemám , až na tú inteligenciu, a aj tá sa mi niekedy úplne vypne. Myslíte si, že si dokážem nájsť kamarátov, ktorý by ma chápali a nemysleli by si že som cvok a že som škrata ???

pan d.

Ak si fakt skareda, tak ziadneho chlapca nezaujmes, mozes vziat na to jed, hovorim to z mosta do prosta. A na co by si chcela uz zaujat nejakeho chlapca, mas sa ucit a nie pozerat po chlapcoch, to su este len deticky, ktore vyzeraju dospelo:D
Ja ked som ucil, tak som mal aj stokilovych deviatakov:D

Marrri111

a čo ked to s tou srandou trochu prezeniem ??? ..ale ak by som bola tak v pohode myslite si ze by som aj niekoho zaujala ??? myslim chlapca :D

system

vies co ? je lepsie ked budes v triede za kazdu srandu uplne vpohode baba. spoluziaci ta budu brat( a neskor po skole aj spominat) na teba ako na super babu s ktorou bola sranda. hoci niesi pekna to nevadi,v skole niesi na prehliadke krasy ;) hlavne nech je sranda. A hlavne nebud ticho v kutiku niekde zatrpknuta tichucka ze ta ani vydno nebude. to nieje dobre ;) mali sme taku spoluziacku a ja doteraz neviem ani kde byvala a ci mala surodencov a pod. :D

pan d.

Ja som mal na strednej aj take spoluziacky, x-e boli skarede. Chlapci o nich akurat neprejavovali zaujem, ale inak nic.

Marrri111

..ked som bola na zápise do skoly tak som vydela vsetkych boli omnoho krajsi a vyzeraly aj starsie ako ja ...ale boli aj omnoho povýšeneckejší

Lulu2011

hm ja neviem, ale nepoznam taku skolu, kde chodia len inteligentni a krasny ludia, mozno v nejakom naivnom americkom serialy :)))

jasne, ze zapadnes, len sa podobynmi uvahami neudup, maj sa rada a budu ta mat aj ostatni