Biela perla pomaha?

Lu_cus

Ahojte, kúpila som si teda tú bielu perlu, len neviem či som dobre rozumela tomu dávkovaniu. Na tom lístku je napísané, že každé bielenie obsahuje malé množstvo toho gelu vo veľkosti hrášku...tak som sa chcela spýtať koľko si toho dávate vy? ..a ako to tam nanášate pretože mne to moc nejde :)

Lenka Š

Bielu perlu som zacala pouzivat zhruba pred rokom , vela ludi tvrdi , ze nezaznamenali ziadnu zmenu ,ale treba to pravidelne pouzivat 2krat do dna! moje zuby mi biela perla vybielila o 4-5 odtienov vela ludi sa cudovalo nad bielostou mojich zubov , no spotrebovala som asi 3 biele perly cize efekt po tyzdni urcite este nieje vidno ... cena je oproti profesionalnemu bielenu ktore sa pohybuje okolo 200-300 eur u klasickeho zubara prijatelna a nemam znicenu zubnu sklovinu ako pri klasickom drahom bieleni , cize vrelo odporucam mam zuby ako perlicky.....

teri

tak ja som si ju kupila tento tyzden v pondelok a pouzivam ju treti den a uz vidim ze su trosicka belsie, zuby mi to nenici a ani nepotrebujem tu vec na dasna co je k tomu pribalena :) takze s usmevom mozem povedat ze mne to pomaha :) :)

Spirit

Ahoj, ja s Bielou perlou ešte nemám skúsenosti, no chcela by som si ju už zaobstarať, ale nenašla som ju nikde v slovenských obchodoch, iba na internete na dovoz zo zahraničia. Kde by som ju tu prosím mohla nájsť? Vďaka.

pika

ahojte-b.perlu pouziva roky-snad odkedy sa u nas zacala predavat.davam si ju dvakrat do roka t.j. pred letom 14 dni kazdy den po 15 min.30 ako pisu mi je dlho.a potom niekedy v zime tak isto 14 dni po 15 min.zuby mam tak biele,ze malo kto veri,ze su moje!po kazdej aplikacii b.perli si usta vyplachnem ustnou vodou-odporucanie mojho zubara.B.P. nemozu pouzivat ludia s umelim zubom a kto ma odhalene krcky.takze nebojte sa a majte trpezlivost!keby to skodilo,ja som uz bezzuba!!!!!drzim palce

Karsten B.

Bielu perlu používam piaty deň. Zatiaľ som s ňou spokojný. Citlivosť zubov nemám absolútne žiadnu (používam preventívne ten gén proti citlivost, ale aj keby nebol, nič sa nedeje). Zuby to určite neničí, to by sa to potom nepredávalo. Na podhľad sú belšie, momentálne tak o jeden odtieň. Predpokladám, že za tie dva týždne určite dosiahnem vybielenie 2-3 odtiene, ako sľubuje výrobca. Apikátory sú pohodlné, len ich treba vedieť šikovne vytvarovať. Samozrejme, že od bielej perly neočakávajte hollywoodsky úsmev a la biely papier, ale za tú, povedal by som až smiešnu cenu, oproti iným produktom na bielenie a cenou profesionálneho bielenia u stomatológa sa určite oplatí vyskúšať. Ja nemám kazy, mám bielu plombu na spodnej stoličke, jej zmeny alebo bolesť nezaznamenávam. Neviem posúdiť bolesti týkajúce sa kazov, ale predpokladám, že sa môžu objaviť, ak ich nemáte ošetrené. Dúfam, že som pomohol a konečne vyvrátil zbytočné obavy.

Ešte musím podotknúť, že po bielení (aj v rámci ústnej hygieny) používajte extra jemnú kefku (napr. Curaprox) a zubnú pastu s nízkou abrazivitou (napr. Elmex sensitive). Uviedol som produkty ktoré používam ja, samozrejme, na trhu si môžte vybrať z viacerých variánt. Do bielenia, priatelia! :-)