Biela perla pomaha?

lukysha

ahojte, uz som tu pisal komentar ale ako viaceri som si po case vsimol ze sa mi z jedneho z prednych zubov odlupol s povrchu miniplatok skloviny, sice to vidno fakt len zblizka a pod urcitym uhlom svetla ale na dotyk to citit, zuby mam sice belsie ale biele boli aj predtym ale znicit si zuby, to za to urcite nestoji, asi by som do toho znova nesiel :( neboli to vobec ale pri dlhsom pouzivani to moze napachat nenapravitelne skody, snad sa mi to casom mineralizuje :(

monstar

Ja by som po svojej skusenosti Bielu perlu nikomu neodporucal!
Pouzival som ju tyzden. Bielil som celkovo 5 dni po 30 minut a 2 dni po 80 minut. Po tomto tyzdni som nemal zuby absolutne o nic belsie, pricom som si vsimol, ze mi popraskala zubna sklovina. Proces bielenia moze trvat samozrejme aj ovela dlhsie, no nemam chut si zuby "bielit" dalej a znicit si tak i ostatne zdrave zuby.
Pisal som im o tomto probleme emailom. Adresa, ktoru maju uvedenu na stranke, je zla, ziaden email im tak nepride. Ked som vymenil koncovku .com za .sk, tak uz email presiel, ale nedockal som sa z tejto kezmarskej firmy ziadnej odpovede. Tiez som im chcel napisal do FaQ, ale odoslanie reakcii nefunguje. To, ze sa firma stala (aspon pre mna) absolutne nedostupnou, ma len utvrdzuje v mojich nazoroch na serioznost firmy a kvalitu produktu.

katrin_

Mne sa z bielej perly poraskala sklovina na 4 zuboch, tak neviem asi to nebude až take zdrave. Zuby som mala sice biele ale teraz do konca života budem mať citlive tie 4 zuby na studene, sladke... Ajk zubarka mi povedala, že som spravila hluposť že som to použivala.

bekky

suhlasim, ja som ju pouzivala len styri cele noci po sebe a zubky mmam krasne vybielene, teraz to mienim robit tak raz za tyzden aby to vydrzalo trosku dlhsie. inac zuby ma z toho nebolia, nie su ani citlive, iba ma obcas boli jazyk lebo si donho pravdepodobne koli aplikatoru kusem:D

lukysha

tu perlu som vyskusal na podnet kamosky a naozaj pomohla vidietelne uz po par dnoch nedavajte si to na 2x po pol hodky dajte si to n hodku alebo 2 naraz a na tie nasadky si casom zvyknete, ak vas budu trosku boliet dasna mna hlavne dolne par dni prestante dajte ten gelik proti citlivosti a je to ok, mam pocit ze to biely do prirodzenej bielej farby zubov takze ak niekto ma geneticky zlte tak mu to velmi nepomoze, skor to odtrani nanosy od kavy caju cigariet jedla a celkovo rokmi ozltnutymi zubmi, tak vela stastia s perlou, podla mna za to stoji a za tu smiesnu cenu :D ja som daval bielit aj u zubara a je to porovnatelne az by som povedal ze identicke :)

katjasikik

caute!!!to si musite nechat celu noc,kaslite na hodinu denne, je to na nic. Staci kazdu druhu noc aby vas neboleli zuby a uz rano uvidite vysledok !!!! a usetrite tak. Oni naschval pisu ze hodina denne ci kolko, aby ste si to tam kazdu chvilu vytlacali a aby vam to skor doslo a aby ste si kupili dalsie balenie. Nebojte, zuba sa vam neznicia!!!! :)
caute, vasa Katjas

dendik

ja to momentalne pouzivam...som asi v 2 tyzdni...kedy sa prejvaia take fakt viditelne vysledky?..mam pocit ze uz nemam tak velky rozdiel medzi prednymi a bocnymi zubami...ale este to nie ono..davate tam toho vo velskoti hrasku?mne ani ta chut nevadi..asi si toho davam malo..alebo neviem...ale inak akzdy je s perlou spokojny ,koho poznam