Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Galvanická žehlička na pleť

Anja1

Mam zehlicku novu Sanitas.Neviem navod prelozit.Prosim kde mozem kupit gel aj krem NA TEPLE AJ STUDENE ZEHLENIE.NEMAM PONATIA CO S TYM.MAM LEN MOOC VRASOK.PORADTE AJ NAVOD.VDAKA.JANULKA

IMR

Po dvoch týždňoch používania galvanickej žehličky Cougar sa začala odlupovať farba okolo hlavice, hoci som to utierala suchou handričkou.
po mesiaci hlavica vyzerá hrozne a vrásky tak isto.

Gugun

Teri74 no u mna bol viditelny vysledok po niekolkych tyzdnoch pravidelneho pouzivania. Takze urcite to vyhodene peniaze nie su :)

Gugun

Janulinečkaa ja som si zo stranky dixo objednala zehlicku iont beauty, ale stahovali ju z predaja tak mi za tu istu cenu poslali ovela lepsiu a kvalitnejsiu :)

Janulinečkaa

eva2123: Ahoj, ke´d si dnes pozrieš stránku dixo tak uvidíš že ceny žehličiek išli dosť výrazne dole

eva2123

Tusan, máš prosím ťa skúsenosť s mikroprúdovými žehličkami od cougar? Rozmýšľam a vyberám si medzi týmito dvomi spomenutými, cena je ozaj dobrá. Treba k ním používať konkrétnu kozmetiku, či môžem aj iné značky? Vopred ďakujem za odpoveď.

Tusan

A preco si kupujete tie ich predrazene galvanicke zehlicky, ked za menej penazi si mozete kupit omnoho ucinnejsiu mikroprudovu zehlicku? www.cougar.sk

Mikroprud je ovela ucinnejsi. Galvanicky prud neposobi na svaly tvare a ich bunky, mikroprud ano...

alebo aj tato je mikroprudova a je lacnejsia ako tie predrazene galvanicke, na ktore tu odkazujete: www.cougar.sk

Janulinečkaa

.. ja ju používam tak ako je to v návode.. tiež som bola z toho zmätené, ale potom mi to vysvetlili, že tam sa nejako tie ióny menia pri vstupe do pokožky a záleží od výrobcu/ toho kto zhotovuje manuál/ ako si to označí... =) ..

benko

janulinecka, zaujima ma ako pouzivas dixo zehlicku, v navode maju uplne opacny sposob pouzivania ako vsetky ostatne galv.zehlicky (- iony cistenie, + iony vstrebavanie). Komunikacia s nimi absolutne nulova, ziadna odpoved! pritom som kupovala najdrahsi model a neunuvali sa poradit...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Galvanická žehlička na pleť - Fórum - ZDRAVIE.sk