Staroslivosť o dlhé vlasy

Catali_na

a akej sú farby? ... no ak nemáš výrazný problém a sú až po pás...myslím, že ak si s nimi nemala problém doteraz, tak ani v budúcnosti nebudeš mať.tým chcem povedať, že ak máš vlasy zdravé, máš to v génoch a nijakú špeci. starostlivosť netreba... ale doporučujem používať výživné masky a zábaly... cca 1x mesačne.. skús domáce masky, nie kupované. dlhé valsy sú často namáhané, tak im dopraj regeneráciu..Vlasy v žiadnom prípade nefénuj a nežehli(iba výnimočne).. čo sa týka česania, češ ich opatrne a nešklb hrebeňm/kefou... na dlhé vlasy sa odporúčajú bylinné výluhy.. podľa farby vlasv si raz za čas uvar žihľavový -tmavšie vlasy(hnedá, čierna...) harmančekový (blond)

XXXXX

mám vlasy takmer po pás, každé tri mesiace si chodím podstrihovať konce a chcela by som len nejaké základné veci ako sa starať o dlhé vlasy :) nejaký zásadnejší problém s nimi nemám, len túžim po strašne dlhých a zdravých vlasoch :)

Catali_na

nathalia, to je výborná otázka.. ja sa zaujímam o vlasy a mám čo to naštudované, tak ti potom rada poradím.. :)