Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvý krát zamilovana

Príspevok v téme: Prvý krát zamilovana
s.

som zamilovaná.prvy krat v zivote. do kamarata, poznam ho asi cca len pol roka,a castejsie sme spolu ako partia zacali chodit az teraz v lete. ale to ze som zamilovana si uvedomujem od minuleho tyzdna.neustale na neho myslim. chodim von len kvoli tomu ze tam je aj on. je to pekny slusny chlapec. myslim ze z jeho strany to nie je rovanke ku mne, z jeho strany ciste kamaratsvo. a prave preto sa trapim.a dost. nechcem mu nic naznacovat.ale enviem co mam robiť?? :(

arman

pan d.
dnes su ludia naprogramovani, ze vedia urobit len to, co sa im povie, respektive, len to, na co im daju ostatni suhlas.
Cize, tu sa ludia vlastne hecuju, urobit to, co chcu, ale kvoli tomu programu v hlave, na to nemaju povolenie, kym si neprecitaju, ze ostatni im to schvaluju.
Cize, od nas ocakavaju, ako jej povieme, co ma robit, a prekonat sa, a oslovit ho.

s.

priatelku nema uz tri roky, lebo ho podvadzala a tak. zaujmy mame v partii v podstate rovnake..a nemyslim zeby mal o mna zaujem. lebo ked s nim pisem napr na nete tak je taky suchy. ale ja sa o nic nesnazim len normalne s nim pisem.neviem ci ma taky styl pisania, ale mne to pride smutne ked mi sucho odpisuje. na zivo je ali iny je to pravda.je zhovorcivy a vtipny.

pancaaa

ak nema priatelku, tak nic nie je stratene. Nemozes vediet, ci on neciti presne to, co citis ty..a tiez nechce nic naznacovat. Ak mas o neho zaujem, drz sa v jeho blizkosti, snaz sa komunikovat priamo s nim..(urcite vsak nic nerob na silu).Vravis, ze ste partia..mate nejake spolocne zaujmy? Vies o niecom, co bavi a zaujima priamo neho? Skus si to zistit...ak sa hanbis priamo od neho, opytaj sa ludi v parte (a mozno mu niekto povie, ze si sa na neho pytala, ze mas asi o neho zaujem a vsetko sa pohne dopredu).
DRZIM PASTE

0vecka

no zalezi na tebe ci to chces takto... neviem do akej miery ta to trapy.. ale ak toho bude moc vela tak by sisi mala najst inu partiu...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prvý krát zamilovana - Fórum - ZDRAVIE.sk