Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moja skusenosť s akne..

Príspevok v téme: Moja skusenosť s akne..
janka745

Mám 20 rokov , približne od 16 r. ťažku formu akne...neustále zápaly na tvári,hnisavé uzly , ktoré sa mi tiahli od oka až k brade..tvorilo sa mi to len na pravej stane...vystriedala som 6 kožných lekárov..každého z nich som navštevovala minimalne pol roka..vystriedala som množstvo krémov,antibiotických mastí, antibiotík, byliniek..obmedzovala som stravu..ale stav sa nezlepšoval...najhoršie to bolo v zime...možno si myslíte ,že nebolo to až také strašné, ale bolo..a hlavne veľká zaťaž na psychiku..ani jeden lekár mi nedokál pomoct ...kazdy lekar pripisoval moj problem dedicnost i( aj ked nikto z mojich blizkych to nemal) a hormonom...ale na svoju vlastnú žiadosť mi ich vyšetrili a boli v poriadku..ked videli, že stav sa nezlepšuje navrhovali mi roaccutane,ktorý ma mnozsto neziaducich ucinkov a antikoncepciu...ja som to vsak neustale odmietala...tvar mam plnu jaziev... navštivila som liecitelku,ktorá lieči činskou medicínou.......prišla mi na to ,na čo ani jeden z lekárov neprišiel, hrube crevo je zanesene, mam tam velky zapal a plesne ,jednu stranu pluc mam zahlienenu a taktiez su tam plesne...a zistila mi aj streptokoka..predpisala mi na to 4 druhy liekov z činskej mediciny..mam obmedzit mliecne vyrobky,dzusy, bublinkove napoje, cukor....Uz som bola rozhodnuta, ze na jesen sa dam na roaccutane..nechcem si predstavit ako by to bolo...dorypalo by ma to este viac..a na moj problem by mi to nepomohlo..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moja skusenosť s akne.. - Fórum - ZDRAVIE.sk