Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vypalit travu hokovdusnov pistolou

lost

nj a teraz meraju na kazdom rohu :D

i ked na tych autach z 60tych rokov, tam myslim ze 80kmh vyzerala tak ako 180kmh dnes na novych :D

herbicit

V roku 1956 som mal 17r. Vodicky preukaz na motorku sa dával od 18r.
Podal som si ziadost o predvcasnejsie povolenie urobenie VP že som bol vyzerajuci na 20r., bez problémov, ziadost povolili. Neskor som mal auto, neviem už presne rok, bola na cestach I triedy neobmedzena rýchlosť a obciach teda aj v mestach od 23:00 do 05:00 tiež neobmedzena rýchlosť. Urcite si to starší vodiči pamatuju, že to bolo tak. Čau,čau bambino měl sem te rád...( popularna piesen)

mate59

pa-puča policajti si to auto nafotia aj s papučou a za jej zdemontovanie je pokuta navyše, tak neviem ako dlho ti to vydrží.

Deria

dobra logika, to znamena, ze co je EU-ou povolene , je aj vsetko dobre? pre mna urcite nie! kedysi nebolo takych pistoli a bolo dobre. musi clovek skutocne nicit vsetko, co mu stoji v ceste k pohodliu? ale vsak co, povypalujme, co sa da, vyhubme vsetko, naco su cerviky a pod. haved, ze? zaobideme sa aj bez nich.... typicke masove rozmyslanie! akosi vsak zabudame, ze nie priroda nas potrebuje ale my ju. ja ked to tu vidim, ze pomaly kazdy treti nemec vypaluje okolie svojho domu, je mi z toho zle! teraz si predstavte, ze by to kazdy robil.
lost, taketo chodniky budu bohuzial uz raritou.

mate59

píšu dva týždne,ale pôsobí rýchlejšie,po pár dnoch začne žltnút a uschne po týždni,dobre sa mi osvedčilo pri pýre a truskavci,len 3 hod. od aplikácie nesmie pršať.

herbicit

Mate59 máš pravdu, že sa spálí iba tráva a koren ostane. Už som pouzil tento pripravok Kaput (Německý vyrobok) v čera, ale výsledok je až po 10-14 dní. Chcel som nieco dynamické použitie, to dá mne zdadlho. 100 ml s odmerkou 50 ml/2l. vody, to je ten Kaput. Ahoj a díky za poucenie.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vypalit travu hokovdusnov pistolou - Fórum - ZDRAVIE.sk