Nevšíma si ma!

Príspevok v téme: Nevšíma si ma!
Aprílka

Ahojte :)

Mám priateľa dva roky, všetko je OK až kým sa nedostane do spoločnosti ,,kamarátov,,. Keď sme spolu je nám dobre, venuje sa mi, a podobne. Ale ako náhle sme v spoločnosti naších známych alebo na nejakej zábave tak o mňa ani nezakopne, ani sa na mňa nepozre, ani ma nepobozká, nechytí, ani dokonca so mnou netancuje! Vždy je len pri tých svojích úžastných kamarátoch s ktorými len popíja, až sa ,,ožere,,a potom si ma už vôbec nevšíma..Ako to mám chápať? Prečo to robí? On je veľmi dobrý chlap, on by zniesol aj modré z neba, len keď sa dostane do spoločnosti svojich akože ,,kamarátov,, čo ho len využívajú tak sa mi vôbec nevenuje. Keby som aj začala s niekym flirtovať tak on nič! Nechápem to...vyjadrite svoj názor..Ďakujem :)

Aprílka

To neni podľa mňa pokrok, ja mu nezakazujem nech si dá to jedno dve pivá, aj ja si dám v takomto teple pivo, keď mi zachutí a to je iba fakt, že raz za čas :)
Ja môjmu nezakazujem piť a to že si dá na chuť jedno pivo neni pitie a ja si ho pri kofole ani predstaviť neviem :D

jahodka123

Ej, žeby pokrok? Moj si už ani pivo nedá, iba kofolu. Neviem, čo sa mu porobilo, ale velice ma to teší :)

Aprílka

Ahojte :) takže, ja som zažila super víkend s priateľom. V sobotu na výlete aj v nedeľu. Spravili sme si také výlety po Slovensku a bolo super :)
V piatok priateľ išiel na pivo ja som bola u nich,lebo mne sa nechcelo a normálne ma prekvapil, že sa vrátil asi cca po pol hodine a mal v sebe len jedno pivo a že vôbec sa mu tam nechcelo byť tak išiel domov :)

jahodka123

No čo, ako sme víkendovali? Ja som sa kúsok utrhla z reťaze tento víkend, ale samozrejme všetko v rámci normy :P

Aprílka

jahodka123

Mňe doktor predpísal Vreyu tiež je aj na pleť, pleť mám prásnu, nemusím používať ani make-up, dám si len špirálu a nič iné. Teraz sa bojím, že som ju vysadila a zhorsí sa mi pleť a budem ju mať horšiu ako pred tým. :(

Na štítnu som chodili aj ja na vyšetrenia, zistila mi doktorka, že štítnu nemám ani dobú ani zlú, tak medzi, že uvidíme čo časom. A ona mi tam vlastne zistila, že mi neprebieha ovulácia!

My s priateľom máme kde bývať, ja pracujem aj on, máme nejakú zábezpeku, ale aj tak ktovie či sa nám zadarí, raz určite hej, len ktovie kedy...

My sa chceme budúci rok zobrať, vlastne to je z priateľovej hlavy, tak uvidíme, čo potom, a keď sa mi to nezlepší, budem musieť vyhľadať odborníkov alebo poprípade aj iného gynekológa...

jahodka123

No ja som si ju dala predpísať kvôli problematickej pleti a behom mesiaca som mala pleť jak bábätko a aj menzes sa mi skrátil a prestali bolesti. Samé výhody. Po rokoch mi začlo špinenie, menzes vtedy, kedy vôbec nemal byť atd., tak som zmenila asi na dalšie tri a nič, tak som to vysadila. Mám teraz horšiu tu pleť, ale nie tak, ako pred rokmi a aj prsia sa mi zmenšili, ale to mi tiež nevadí. Ja mám ten problém, že mi nie dobre pracuje štítna žlaza a mám vysokú hladinu testosteronu a od toho sa odvíja všetko ostatné, mastná problematická pleť, sem tam oblievanie ako v prechode atd..

No tak držím palce :) Ja ani neviem, či chcem, aby sa nám zadarilo. S priatelom spolu ešte nežijeme, lebo si to nemôžeme dovloliť a dieťa v dnešnej dobe je tiež pekný luxus, ale chceli by sme :(

Aprílka

jahodka12

Ja som mala vždy menzes ako hodinky, vždy prišli len minulý rok o takomto čase som čakala a nič, 6mesiacov som nemala menzes a potom prišiel z ničoho nič, ale začala som chodiť na vyšetrenia. HAK som nikdy nebrala, keď som začala chodiť na krv, vyšetrenia atď. gynekológ mi predpísal HAK na 6 mesiacov a uvidíme čo ďalej, už som dobrala posledný 6 mesiac tak budúci mesiac budem čakať či príde sama alebo čo...je to totálne na psychiku až mi raz z toho šibne...o čaji z alchemiky som počula, ale zatial ešte neskúšala.
Včera som si kúpila Včeliu materskú kašičku, že to je najlepšie tak uvidím :)
Veď raz sa nám hádam zadarí :)

jahodka123

Aprílka - ja tiež už neberiem HAK, nakoľko mi po cca 7 rokov začla robiť problémy a nebavilo ma, ako mi moj gynekolog začal predpisovať furt niečo iné a v podstate si zo mna spravil pokusného králika. Neskôr som sa dozvedela, že neni dávno zomrelo na tú istu HAK cca 200 žien. Viac som si naštudovala, čo je antikoncepcia vlastne zač a nechcem to svinstvo v živote vidieť ! A my si síce dávame pozor, ale už sa šmyklo sem-tam a nič, tak sa bojím, či aj ja nemam nejaký problem :(
Tebe ale môžem poradiť piť čaj z Alchemilky, dostaneš ho v každej lekárni. Je to taký "ženský" čaj a pomáha aj pri otehotnení, spevňuje svaly maternice, po vysadení HAK sa "postara" o pravidelnú menštruaciu a zjemnuje krče. Treba ho piť pravidelne, ale je strašne hnusný, tak doporučujem vlažný vyexovať :)