Nevšíma si ma!

Príspevok v téme: Nevšíma si ma!
Aprílka

Ahojte :)

Mám priateľa dva roky, všetko je OK až kým sa nedostane do spoločnosti ,,kamarátov,,. Keď sme spolu je nám dobre, venuje sa mi, a podobne. Ale ako náhle sme v spoločnosti naších známych alebo na nejakej zábave tak o mňa ani nezakopne, ani sa na mňa nepozre, ani ma nepobozká, nechytí, ani dokonca so mnou netancuje! Vždy je len pri tých svojích úžastných kamarátoch s ktorými len popíja, až sa ,,ožere,,a potom si ma už vôbec nevšíma..Ako to mám chápať? Prečo to robí? On je veľmi dobrý chlap, on by zniesol aj modré z neba, len keď sa dostane do spoločnosti svojich akože ,,kamarátov,, čo ho len využívajú tak sa mi vôbec nevenuje. Keby som aj začala s niekym flirtovať tak on nič! Nechápem to...vyjadrite svoj názor..Ďakujem :)

xxy

ved potrebuje aj obcas vypnut a kecat s kamosmi. otazka je, ako velmi sa ozere, ako casto to robi a pod. raz zacas sa to prezit da.

Leela333

Tak preňho to nie sú hovadiny a nečudujem sa ani tomu, že pije a fajčí. Skôr sa čudujem tomu, že ťa aspoň sem-tam neobjíme, či nepobozká, veď nemusíte byť na sebe zavesení, ale aspoň nejak by mohol dať najavo, že ťa registruje :D A s inými si zatancuje? Netancuje len s tebou alebo netancuje vôbec?

Aprílka

Veď práve to vie nasrať aj mňa! Keď sme ešte v spoločnosti kde to poznám tak dajme tomu, že to prežijem! Ale Keď sme niekde kde nikoho nepoznám tak ma to tak vytočí, že som potom celý večer odutá a vôbec sa nebavím a ešte sa pýta, že čo mi je? Ja som mu to už hovorila, že mohol by sa mi raz začas aj zavenovať a on nato, že: Neviem čo sa sťažuješ, veď sme spolu skoro každý deň a vtedy sa ti venujem tak na nejakej akcii nemusím...akože dobre...

Iba Katka

To nič, aj môj je taký, niekoľko krát som mu to vytkla (nevadilo mi to v spoločnosti ľudí, ktorých poznám, ale keď ideme niekam, kde sú ľudia, ktorých vidím prvý krát a nechá ma tak, tak to naserie) a trochu to zmenil, venuje sa mi už viac

Aprílka

:D no ja som sa ho už pýtala a on, že chce sa baviť,,, akože nechápem ako sa dokáže baviť keď len pije, fajčí a rozoberajú s kamarátmi hovadiny!