Niekolkomesacne bolesti

Príspevok v téme: Niekolkomesacne bolesti
jess

Asi od decembra trpim bolestami tam dole. Tu bolest mozem prirovnat k tej, ako ked ma zena menstruaciu. Niekedy je ta bolest tupa, niekedy ostra. Trva to uz pridlho. Bola som aj na sono, ale cysty nenasli. Je to dost neprijemne. Neustale pravidelne bolesti... Neviem uz co mam robit... Co to moze byt... =( prosim poradte...

alti

Skusala si suche teplo /termofor, elektricka poduska, lavatherm/? Horuce kupele mozu vyvolat zvacsenie bolesti. Suche teplo spravidla na chrbticu robi dobre.

jess

jeseee... mno mozno je to len prechladnutie... u teba... ale u mna bohvie... vies, niekolko mesiacov, je predsa vela... a ak tu mal niekto podobny problem a vie co s tym robit, prosim poradne... som doslova a do pismena zufala... lebo takto to s bolestami uz dalej nejde... :(

alti

Odporucam kvalitne vysetrenie chrbtice -ortoped a mozno este lepsie neurolog. U mna sa hernia disku /roztrhnuta platnicka/ v "krizovej" casti chrbtice prejavovala tiez o.i. bolestou v podbrusku.

jeseee

ja mma tiez bolesti,ale len par dni a to nemam menzes a tiez newiem co mam s tym robit:(ale mna to boli aj ked si idme sadnut..skoro vzdy..hnusne:(