HAK Zoely

janea369

ahojte, odkúpim HAK Zoely (kľudne len 1 plato aj celé balenie). prosím, ak by sme o niečom vedeli píšte na janea.choi.dot@gmail.com

michaela264

Dobrý deň, predám celé trojmesačné balenie HAK Zoely za cenu 35€ vrátane poštovného. V prípade záujmu mi môžte napísať na mail: michaela264@centrum.sk

Domča

Balenie je nové, ešte neotvorené. Obsahuje blistre na tri mesiace. Expirácia do 06/2016. Dôvod - rozišla som sa s frajerom a je mi zbytočná.
Pôvodná cena 37,97 - ja ju ponúkam za 20€
Banská Bystrica, 0949 577 292

Kacinka

Ahojte, mam 2 nove balenia HAK ZOELY, kúpila som si na 3 mesiace,ale užila som iba jedno balenie. Ak by niekto chcel, predám mu to za 50% sumu

Katka

naturepower

Dobry den, rad by som Vam predstavil novy top produkt v SR ktory sam aj s rodinou pouzivam.Jedna sa o prve hybridne naplaste ktore funguju ako infracervena lampa(horske slnko)posobia proti:vycerpanosti,odburavanie stresu,krvny tlak,krvny obeh,imunny system,chronicke menstruacne bolesti,spanok,dodavaju vela energie atd.Obsahuju cerveny ginseng,morsky phytoplangton,germanium,strieborne casticky,calcium,magnesium...Mna osobne bolela päta asi pol roka a nic mi velmi nepomohlo.Po aplikovani tejto naplasti ma bolest presla asi po 3 tyzdnoch uplne a citim sa ako znovuzrodeny.Zena si to dala na bodbrusko pri mebstruacii a po 15 min jej bolesti zmizli ako aj po zacviknutom nerve.To jej zmizlo asi po tyzdni.Je to naozaj super vec ktoru kazdemu odporucam.Preto Vas prosim zdelte to na fore lebo vela ludom to pomoze, alebo aspon zmierni problemy

dakujem

kristinahan

Ahojte mam napredaj 3 blistre zoely zo zdavotjych dovodou predam lacno dohodou Piste lmail do 2015 z lekarne.

slnecnica485

ahojte, prečítala som si vaše skúsenosti s antikoncepciou Zoely, chcem sa podeliť s vami aj s mojimi skúsenosťami, ktoré však nie sú pozitívne. Po zmene antikoncepcie som si dala s tabletkami mesačnú pauzu, doktor mi predpísal Zoely, že ju mám začať brať od prvého dňa menštruácie, tak som aj spravila, v polovici cyklu som trochu špinila 1-2 dni, čo som brala tak, že si telo zvyká na hormóny. Menštruácia sa dostavila pri zobratí predposlednej tabletke, čo aj tu niektoré baby písali. No a odvtedy sa nezastavila, nejde o len o špinenie, ale o krvácanie a to už 18 dní. Včera som si už nevzala ďalšiu. Áno, píšete tu aj na iných fórach, žeby to malo byť normálne, ale ja si nemyslím, že je normálne keď žena krváca toľko dní, alebo že pri tejto antikoncepcii nemajú niektoré ženy vôbec menštruáciu.
Čo sa týka váhy, tak tam sa nič nezmenilo, áno je pravda, že zvyšujú chuť na jedlo, ale je to o pevnej vôly každej, či tomu podľahne alebo nie, len som zaregistrovala že mám brucho ako balón, ale to z toho dôvodu, že stále krvácam.
Ďalej som určite zaregistrovala akné, čo ja som s tým nikdy nemala problém. A píšete tu že vám tabletky spôsobujú kolísanie nálad, depresie, atď. Tak s týmto pri týchto tabletkách som nemala, skôr u mňa pôsobilo na psychiku to, že stále krvácam, za posledné obdobie som bola v drogérii častejšie ako v potravinách :-)))
Baby, ak sa rozhodnete užívať túto antikoncepciu, tak vám držím palce, aby všetko išlo tak ako má.
Pekný víkend :-)