HAK Zoely

somKatarina

Ahojte, beriem Zoely od aprila tohto roku, schudla som nejake 4 kila, no mam problem s naladovostou. Velmi rychlo sa vytocim, som az agresivna a neviem to nijako ovladat. Co pomoze???

Karmenocenka

Ahojte ja koncim s prvym balenim.Zoely som zacala uzivat ay na 5ty den menstruacie,neviem preco lebo sa zacina v prvy den ale tak lekar mi povedal ze to mam urobit takto..tak za 5dni som sa precistila dala som si tabletku a menzes mi skoncil,nemam spinenia ani nic take,mam akurat trosku yhorsenu plet ale to si myslim ze je normalne,rok a pol som bola bez HAK a teraz si nato telo musi zvyknut ynovu,zatial som spokojna,uvidim teraz cakam menzes tak uvidim aky bude..dufam ze bude vsetko ok:)

Mončik

Ahojte, ja berie ZOELY už rok, som spokojna :-) Nepribrala som, nebolí ma hlava a niesom nervozna (nervózna som bola predtým, keď som ZOELY nebrala ). Menštruáciu dostávam vždy na 3tiu žltú tabletku a mám ich cca 4 dni bez bolesti brucha. Som veľmi spokojná :-)

Jajka76

Ja beriem HAK Zoely už cca.3 mesiace...všetko je O.K-nepriberám,nie som náladová, menštruácia je slabšia, respektíve žiadna a načas...ibaže sa mi zhoršila pleť, vyzerám ako pubertiačka (akné)...má niekto skúsenosti zo zhoršením pleti po užívaní HAK Zoely? Ako to riešiť???

odpovedam

nikdy nebolo dokazane, ze HAK zvysuje chut do jedla. Hak jedine zadrziava vodu v tele, preto maju niektore zeny pocit priberania. Viac by som sa vsak obavala toho, ze HAK meni krv...

jewelry

ja beriem ZOELY už pol roka, zatial žiadne problemy, vahu mam taku istu ako som aj mala, ale zda sa mi, ze to sposobuje trosku chut k jedlu, ale to je len o tom, ako ma kto pevnu volu, tu chut ovladnut.

nikitka333

ahojte,
suhlasim s tym, ze sa netreba zameriavat na tie vedlajsie ucinky. Najlepsie vobec ich neriesit. A co sa tyka toho priberania, tak suhlasim s tym, co mi bolo raz povedane... \\\"nepribera sa z tabletiek, ale z jedla\\\" :) ... takze ak tabletky nahodou sposobia vacsiu chut do jedla, treba sa trosku ovladnut.
k Zoely sa este nebudem vyjadrovat, lebo je beriem len mesiac, ale verim, ze je kvalitna. Predsalen medicina stale napreduje.

Daduskaaaa

ja som ju užívala asi trištvrte roka ale z mesiaca na mesiac to bolo horšie a horšie =(( okrem pribratia som mala v hlave taký zmätok a fóbie a žiarlivosť na priateľa že sa to nedalo vydržať .. teraz som ju vysadila už druhý mesiac a je všetko v pohode =)