HAK Zoely

dellisa

ak by ste mali záujem o HAK Mirelle alebo Zoely píšte prosím na dellisa13@hotmail.com (dohodneme cenu:-)
Čo sa týka obidvoch antikoncepcií, moje telo reagovalo bez vedlajších účinkov ako napr. priberanie či bolesti hlavy... avšak už HAK nepotrebujem a zvykla som si antikoncepciu kupovať dopredu...

markyma

Prodám dvě platíčka HA Zoely. Vůbec mi nesedla. V případě ájmu mi piště na email markyma@me.com. Díky

alusenka

Ahojte, končim prvy platok HAK zoely, mala by som už dostať M, ma boli brucho. Chcem sa spytať, ktory den cyklu dostavate M, ja tera beriem treti liek placebo.A ešte či sa vam aj upravila inenzita krvacania, ked som začala brať tak som krvacala neskutočne silno a až 10 dni. Posledy tyžden mavam take špinenie, skoro každy den.Očakavam že sa to upravi, preto som to aj začala brať. Inak to znašam v pohode myslim.Dakujem

smejo :)

Ahojte ja beriem HAK zoely asi 4ty mesiac, je to prvá HAk a nemozem sa stazovat. Nepribrala som, niesom naladova, vsetko je uplne v poriadku. Citala som ze nejaka baba ma kratsie menzes, to jedine mam aj ja, kedysi som mavala az 7 dni teraz tak max. 3 aj to uplne slaby. Som velmi spokojna

Markyma

Tak jsem se nechala dr. Premluvit na tuto antikoncepci (nic jsem asi 10 let nebrala) a pekne toho lituji. Zoely beru cca 10 den, odnprvniho dne krvacim, prestala jsem mit absolutne chut na sex, jsem protivna i sama sobe, ani jeden den jsem nemela dobrou naladu a vcera mi po celem obliceji vyskakaly puchyre, snad neco jako akne ( a to je mi 34), kazdopadne to nejde zamaskovat ani makeupem, no hruza. Lituji penez co ty prasky staly! Doberu ten jeden blistr, abych si nerozhazeka menses a uz do konce zivota nechci videt zadnou HA. Pokud byste nektera mela zajem o zbyle tve platicka, tak mi pisnete na markyma@me.com

TrojityMirko

Eva, alkohol v rozumnych mnozstvach by nemal uskodit, ak samozrejme nechlastas ako duha.

Fajcenie je uz ina vec. Pri kazdej HAK fajcenie velmi zvysuje riziko hlbokej zilovej trombozy. Moja manzelka ju dostala, ale nie preto, ze fajcila, ale preto, ze uz mala predispoziciu a HAK to iba podporila.

Zilova tromboza moze byt smrtelna, ak tromba nezostane na mieste svojho vzniku. Keby som predtym vedel, ako tomu zabranit, urcite by som to urobil.

Eva61818

Ahojte baby, chcem sa spytat ci fajcenie alebo pouzivanie alkoholu pri uzivani antikoncepcie zoely moze nejak uskodit?