HAK Zoely

Kristína

Ahojte,chcem sa spýtať. Začala som brať Zoely tento mesiac, menštruáciu mávam tak cca 5 dní, no teraz po dvoch dňoch prestala. Máte nejaké podobné skúsenosti, tie ktoré ju beriete dlhšie? Ak odpoviete budem rada, ďakujem :)

perusenka317

Beru 4. měsíc Zoely, předtím jsem měla Yadine. V příb. info. jsem se dočetla, že u HA typu Zoely se vyskytuje víc případů rakoviny, než u minipilulek. To mě docela zděsilo, tak jsem byla za doktorkou, jestli mi nedá zpět Yadine, na to mi řekla, že to neni dobrý takhle rychle střídat, že jsou to šetrné a kvalitní pilulky a ať to ještě aspoň 3 měsíce beru. Tak nevim.

BABUSIK72

Ahojte, ja beriem ZOELY prvé balenie ale odkedy som ho začala užívať,vkuse silno krvácam bez prestávky. Máte s týmto niekto skúsenosť? vysadiť tablety alebo skúsiť ešte jedno balenie?

nikuska1111

Ahojte, ja beriem Zoely uz treti tyzden a bez prestania spinim. Je to prva Hak ktoru mam, takze nie som z toho nadsena. Mate niektora podobnu skusenost?

jahodka1155

Ja beriem zoely treti mesiac a nemam vobec menzes, dala som si prvu tabletku v piatok a v sobotu vecer som uz nemala menzes. Pribrala som 5kil a to je dost. Teraz ked doberiem posledy blister tak si idem dat mirenu,bude to lepsie a hlavne lacnejsie.

Majka15641

ahojte baby, ja som brala rok Triregol a 2 roky Novynette. nikdy som na tieto tabletky nepočula nič dobré, všetky baby pribrali, boleli ich hlavy bruchá prsia, nemali chuť na sex, zmeny nálad depresie atd atd. a ja?? perfektné! musím povedať, že v živote ma nebolela hlava ani brucho ani prsia, nepribrala som ani deko a chuť na sex sa mi vôbec neznížila. a to boli 20ročné staré predpotopné tabletky! ale nikdy som neriešila vedlajšie účinky tak som ich ani nikdy nemala. súhlasím s Ninelik, že čo si sama navsugeruješ, to aj máš. ked sa dočítaš ako sa baby sťažujú ako im je zle, aké sú tie tabletky hrozné tak aj ty máš pocit, že ti z nich je zle. teraz beriem Zoely štvrtý mesiac a som na tom tak isto - nič ma nebolí nepriberám, chuť na sex stále, žiadne depky ani zmeny nálad. úplne v pohode. akurát rozmýšlam, že sa za 2 mesiace vrátim k Novynette, lebo Zoely je strašne drahá. takže to je moja skúsenosť :))

alex02

ahojte ja ju beriem uz treti mesiac. citim sa super, tak prirodzene by som povedala ziadne depky ani ine stavy. jedine a podstatne preco mi nevyhovuje je to ze som pocas jej brania nemala vobec menstruaciu....bola som na vysetreni tehotna nie som....takze to davam prec a koncim na isty cas mozno na stalo s tabletkami...

montashi

Som rada, ze aspon na tejto stranke som sa docitala o HAK zoely normalne veci.. toto som potrebovala pocut.. dufam, ze bude lepsia ako Yaz a konecne nebudem mat bolestive prsia, vyrazky a uzijem si sex bez bolesti...