Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zlomený stavec a šport

Príspevok v téme: Zlomený stavec a šport
Samuel

Dobrý deň , pred 4 dňami som skočil nešťastné do bazéna , mám prasknutý stave C7 ukazalo to CT. Dali mi goliér a ležím už doma a čas zrastienia sa cca 3týždne .. Som aktívny futbalista, zatiaľ som sa nepýtal doktorov že kedy najbližšie budem hrať futbal, ale zaujímalo by ma či vôbec ten futbal potom budem hrať.Chcel by som sa opýtať či na to budem nachylny ... Bude to mať vplyv na to, že budem musieť skončiť s futbalom ? poradte mi prosím Vás , ďakujem Samuel

Ivka 1

Samuel poradiť môžem ale nesmiem napísať názov - porušenie pravidiel tohto fóra. Mám odskúšanú zmes minerálov, keď mal syn zlomenú ruku v lakti a pomerne rýchlo sa mu to zrástlo . Viac info na maile: siveta@orangemail.sk,je to zmes vhodná aj pre športovcov.

Ivka 1

Zatiaľ by bolo dobré,keby si užíval vyváženú prírodnú zmes minerálnych látok a stopových prvkov. Mala by mať organické zloženie aby sa vápnik zabudovával do kostí a neukládal sa na iných miestach v organizme, prípadne ho telo nevylučilo močom von ako cudzorodú látku. Potom keď budeš mať stavec zrastený sa uvidí, či nebude potrebné minerálne látky užívať preventívne . V súčasnosti veľa mladých ľudí má osteopéniu alebo dokonca počiatočný stupeň osteoporózy.Na vstrebávanie vápnika potrebuješ aj horčík,mangán a molybdén.Tak preto tá vyvážená zmes.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zlomený stavec a šport - Fórum - ZDRAVIE.sk