Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Diabeticka noha

Príspevok v téme: Diabeticka noha
Rupert

Ahojte,
moj otec ma uz cca 30 rokov cukrovku a poslednych 5 rokov mal otvorenu ranu na palci na nohe. Teraz sa mu to zhorsilo tak, ze mu idu amputovat cely palec.
Neviete mi poradit ako sa mu da pomoct, aby sa mu potom ta rana ked mu amputuju palec zrastla? Niekto mi hovoril, ze su nejake vitaminy, co pomahaju hojeniu ran.
Za kazdu radu dakujem.

mgasparova

Dobrý deň, čo sa týka cukrovky akéhokoľvek typu - ak vieme primárnu príčinu cukrovky, čo vieme a rozumieme základnému princípu fungovania tela, áno aj táto ťažkosť sa dá vyriešiť-jednoducho, ľahko a účinne. Viem povedať, že na to funguje zatiaľ jediná vec, čo poznám a čo sa ku mne dostalo pred nedávnom. Ľudia s cukrovkou sa z toho dostali a neboli potrebné žiadne lieky, inzulín a pod. veci a je tu možnosť aj pre ostatných. Rada pomôžem a poskytnem ďalšie info. Pekný deň

DANO777

NA CUKROVKU, REGENERACIU MOZGU, CHOLESTEROL, TLAK, KRVNY OBEH A OBRAZ, OSTEOPOROZU + VELA INYCH DIAGNOZ AJ RAKOVINU, VELMI RYCHLE A UCINNE ZABERA CISTA STAVA Z GOJI,(KUSTOVNICA CINSKA) OBSAHUJE 50X VIAC VITAMINOV AKO POMARANC A 80X VIAC ANTIOXIDANTOV. MNE KLESOL TLAK V PRIEBEHU MESIACA ZO 118/183 NA 85/125 A TO MAM 120KG A BEZNE PIJEM 2-3 SILNE PRESO KAVY. MOZTE SI JU OBJEDNAT NA STRANKE HIMALYO.CZ A ZO ZLAVOVYM KODOM C. 3261 KTORY TREBA ZADAT PRI REGISTRACII, ZISKATE PERMANENTNU ZLAVU 50KC NA KAZDU FLASU A 20KC NA KAZDY BALICEK SUSENEHO, ALE DOBRE LIECIVE UCINKY MA STAVA. SUSENE MA OVELA MENEJ VYZIVOVYCH HODNOT. DENNA DAVKA JE LEN 25ML, FLASA JE NA MESIAC. V PRIPADE, ZE POTREBUJETE PORADIT, TAK KLUDNE ZAVOLAJTE. 0903460303.

PRI AKEJKOLVEK FORME RAKOVINY JE DAVKOVANIE 3X 50ML, RANO NA LACNO A POTOM VZDY ASPON POL HODINY PRED JEDLOM.

www.youtube.com

dada87

Co to je za chorobu prosim vas? Ma to moj dedko, kozna lekarka sa vyjadrila, ze to je bezne u stareho cloveka, predpisala maste.To bolo vsetko :-(

RNG

O sedem rokov stale ta zmes jemneho praskoveho cukru a kokosaku s par kvapkami praveho citricidalu(tj takeho, co jasne hovori, ze obsahuje quaterniane zluceniny, nielen polyfenoly) mi hoji rany, co by sa inac premenili na zapalene vredovite oblasti.
Inac pracuje to aj na podkozne hnisanie pri acniach, aj na ruzu(tj vredy sposobene stafylokokami)atd.
Pomohlo mi to zahojit aj rez po operacii zlcnika, aj neskor nanasane na jazvu zrychlilo podkozne hojenie.

Kristina R.

Tiez nosim tie vlozky od MEDICOVI. Pracujem dlhe roky v Holandsku a tam su hradene poistovnou, takze ma nestoja nic. Lekar mi ich odporucil ako vybornu prevenciu proti vredom na nohe.

danieladanka

Mojmu otcovi velmi pomohli ortopedicke vlozky medicovi... da sa povedat ze vdaka nim neprisiel o nohu... len je ich treba nasadit vcas...doktor ich sice nepredpisuje lebo je to u nas novinka ale daju sa zohnat na internete.. precvicuju cievy na nohach aj ked clovek ma nohu v klude a tym prestanu odumierat... www.medicovi.sk maju tam odkaz na diabetes a vlozky ktore su na to vhodne

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Diabeticka noha - Fórum - ZDRAVIE.sk