Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stále ho milujem

Príspevok v téme: Stále ho milujem
_SiNdy

Ahojte volám sa Alexandra a mám 17. Vsetko sa to začalo pred rokom ked som sa zalubil do mojho spoluziaka. Zacali sme sa viac stretavat, rozravat a hlavne sme si pisali. Po niekolkych tyzdnoch sme sa dali dokopy a boli sme spolu neceleho pol roka. Posledne tyzdne som vsak mala pocit ze uz pre nho niesom taka dolezita ako predtym. O par dni nato sme sa rozisli. Vsetko som brala uplne v pohode a nevyronila som ani jedinu slzu. Teraz je to vsak inak. Po odstupe casu si uvedomujem ze on je ten koho lubim. Stale som si to vyhovarala ale pochopila som ze branit citom sa neda. Teraz vidim ze jeho to ocividne netrapi a to ze spolu niesme bere uplne v pohode. Neviem co si o tom mam mysliet. Teraz preplacem den aj noc. Nemyslim na nic ine len na neho a ked ho vidim zrazu zabudnem na vsetko ine a citim sa ako by som sa vznasala. Nechcela som pisat do takychto poradni ale som vaazne zufala a neviem co mam robit. Prosim vas ak mate nejaku skusenost alebo radu bola by som vam vdacna za kazdu jednu. Dakujem a krásny zvysok dna prajem.

_SiNdy

kanvica vies ja si uvedomujem ze on nieje ten pravy ale potom ho znova vidim a poviem si boze on je taky uzasny a urcite je ten pravy pre mna. Zerie ma t myslim na neho stale ale on na mna asi kasle.

_SiNdy

lorinnes ja viem ze ich je vela ale nieco k nemu stale citim. A viem ze to nieco je velmi silne a dakujem za radu skusim to.

_SiNdy

Anaya si strasne zlata dakujem ti za radu lenze on povedal mojmu kamaratovi ze sa mu stale pacim a keby mu to nepovedal tak na to kaslem ale stale rozmyslam ci je to tak a ci este mam nejaku nadej. Nevies si predstavit ako strasne ho lubim a len tak nanho zabudnut to sa proste neda. Po tom co sme sa rozisli som si nasla druheho chalana lenze s tym som sa rozisla pre tohto.

kanvica

strasne potrebujes lasku a si na neho namotana, to je vsetko. on nie je ten spravny, je to len v tvojej hlave. spoznavaj inych chlapcov, zabudnes na neho.

lorinnes

Presne Anaya ma pravdu...mne sa stalo to isté a v tej chvili ked mi bolo tak ako teraz tebe by som nikdy neverila že ma to raz prejde...ale pride taka doba možno po tyždni po dvoch že ti už tak luto nepride..proste tvoja mysel bude už tak vyťažená myslením na to isté že začneš rezignovat (psychologická vsuvka :)) Hlavu hore moja :) máš 17, chlapov je tolko že do alelúúja :D Nekaz si prázdniny

Anaya

SINDY --- Asi mi nebudeš veriť, ale to ťa prejde :-). Teraz to berieš tragicky, lebo je to čerstvé, ale po čase stretneš niekoho, kto bude 100x lepší ako tento dotyčný a bude ti s ním 100x lepšie ako s bývalým. Uvidíš. A si ešte veľmi mladá, takže ťa toho čaká ešte veľmi veľa a preto nemárni čas tým, že sa budeš sužovať pre niekoho, kto o teba nestojí. Venuj sa svojim koníčkom, kamarátkam atď a po čase to bude lepšie. Jednoducho to nebol ten pravý, lebo ten by ťa neopustil. Ten pravý na teba ešte len čaká niekde, tak sa usmievaj stále, aby si bola usmiata, keď stretneš toho pravého ;-).

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stále ho milujem - Fórum - ZDRAVIE.sk