Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Z ryšavej blond na prvý krát?

Príspevok v téme: Z ryšavej blond na prvý krát?
Redhead

Zdravím, prejdem rovno k veci, moja pôvodná farba je hnedá, potom som sa prefarbila na ryšavo a farbila som sa niečo viac ako pol roka. Moja otázka je, ako by som zistila, či sa mi hodí blond farba vlasov (celkom svetlá pleť, modré oči) a či je možné, aby po prvom farbení u kaderníčky vlasy naozaj chytili blond farbu...

Redhead

Lucia, sú také skôr tmavšie ale nie veľmi, momentálne takmer vymytá a odrastená ryšavá :/
Bola som sa spýtať kaderníčky, že čo a ako a ona mi povedala, že prefarbiť to nepôjde ale keď to nahusto zmelíruje, že by to išlo, tak som sa hneď objednala, tak som zvedavá :)
Mám teraz trochu strachm že mi to nebude pasovať ale tak uvidíme..

Lucia666667

No ja mám pôvodne bledunko-hnedé vlasy ,no vymýšlala som a na hlave som mala asi naozaj všetko :D ešte pred pár mesiacmi som ich mala také úplne tmavé hnedé(skoro čierne) ,potom červené...ktoré mi vybledli do takej bledšej farby trochu ,mala som ich niečo medzi hnedou-ryšavou a červenou( no hrôza) :D A boli dosť tmavé ešte aj keď vybledli, strašne som chcela naspäť blond farbu :) tak som sa objednala ku kaderníčke,nech mi s tým niečo spraví, myslela som , že mi bude môcť dať max. tak melír na zosvetlenie,že nič iné nechytí. No povedala,že mi to určite chytí na blond ,tak mi vlasy odfarbila peroxidom ( a bol to velmi slabučký peroxid ..nič agresívne ) A potom mi naniesla na vlasy blond farbu...neviem ako sa jej to podarilo ,no vlasy som mala na prvý šup nádherne blonďavé !:) nebola to úplne tá najsvetlejšia blond (aby sa mi až tak nezničili vlasy) ale bola dosť svetlá ..teraz ešte niekedy ,keď si umyjem vlasy použijem trochu zosvetľovací sprej na vlasy ..a mám vlsy úplne blond a nie je vôbec poznať , že som niekedy mala na hlave tmavú hnedú alebo červenú či ryšavú :D Takže to sú moje skúsenosti :) takže myslím si že chytí blond farba aj na prvý krát no len ono dosť záleží na tom ,aké sú tvoje pôvodné vlasy ..moje sú dosť bledé ,neviem či hnedou myslíš tmavú hnedú alebo bledú :)

letoleto

Niekedy musis pouzit najprv blond na zosvetlenie ako je palette E20/aby si svoje vlasy prefarbila a hlavne zosvetlila/ a potom este na to blond odtien aky presne chces ale uz staci len palette sampon.
Hlavne zalezi aj na tom ake mas vlasy kvalitu,farbu.Na kazde vlasy farba chyta inak a robi iny odtien.
Niekey staci len E20 PALETTE,niekedy nie.

letoleto

www.palette.sk

Ak pouzijes tuto farbu.E20 PALETTE SUPER BLOND.Urcite budes mat blond vlasy hned pri prvom farbeni.Len si treba davat pozor lebo je to dost silna farba aby si si ich nespalila.Alebo nemala velmi biele.

Nela41

Je málo pravdepodobné, že ti to chytí hneď na blond. Určite choď ku kaderníčke, ktorá ti to podstupne odfarbí. Len je možné že budeš chvíšku vyzerať ako kura

diamant19

nikde a nikto ti neda 100% zaruku ze ti to na prvy krat chyti na blond. ja som tiez tak ze povodne vlasy mam hnede potom som mala rysavu a teraz som blond (taka tmavsia blond) ale idem na svetlejsiu blond. chodila som cely ten cas ku kadernicke aby sa mi vlasy moc neposkodili.. tuto blond co mam som dosiahla asi 3 navstevami kadernicky .. mozes jej povedat nech ti da silnejsi peroxid ale to viacej ponici tie vlasy.. ale nikdy to nebudes mat 100%zarucene ci ti to chyti presne tak ako ty chces :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Z ryšavej blond na prvý krát? - Fórum - ZDRAVIE.sk