ako nasadiť kondóm / prezervatív ? Ide len do polovice !!

Príspevok v téme: ako nasadiť kondóm / prezervatív ? Ide len do polovice !!
tommino

No ak môžte, pomôžte...ako skúšam, tak skúšam, kondom sa mi vždy podarí zrolovať len do polovice penisu...neviem, či mam hrubý alebo čo, ale proste to nejde.Použité boli kondómy značky durex-extra safe.Hrúbka toho môjho penisu je 5,2cm.Skúšal som takú vec, že ako bol už v tej polovici vyrolovaný, tak som tú rolku opatrne nadvihol a prstami odroloval smerom ku koreňu(bez trvaleho dotyku s penisom) a potom som tu zvyšnú polku opatrne "položil"(ako som roloval,tak som pokladal) až ku koreňu.Zdalo sa to celkom fajn,ale po sexe mi zostala pri koreni fialová obrúčka od kondomu :( . Aj to bolelo...Neviem,či to je správne riešenie.Tak skúste pomôcť !!

cica

nestresuj mlady..ten moj kovboj ma tiez riadny klatik a durexy su bezproblemove...ved kondom nemusi byt zrolovany az ku korenu...tak nadych vydych a pekne pomaly...nezabudni na spicku...treba pridrzat aby nepraskol...

pink

no a tommino skúšal si tie kondómy XXL ???
lebo môj brat mal podobný problém a šiel k lekárovi a ten mu dal také...ale ževraj sa dajú kúpiť aj v sexshope...

tommino

steffi

vdaka za link... tam som vsak uz bol a neni tam nic k veci.to ako sa nasadzovat ma, ja viem...ide o to,ze mne to tak nejde a viem ze nie som sam podla toho co mi odpisuju ludia.. ale aj tak vdaka za snahu :)

marCOS

noo,,, to je v tom ze to su europske velkosti,,musis si kupit nejaku inu velkost,,,ale urcite nie tu azijsku,,,ta by ti uz duplom nesadla