Miluje sa so mnou ale doma ma frajerku?

Príspevok v téme: Miluje sa so mnou ale doma ma frajerku?
vztahy

Chodim von s chalanom ktory ma 22 rokov,pozname sa asi tak rok,vzdy sme sa strasne pritahovali. Lenze ked som ho spoznala tak sme spolu pracovali a mal babu v tom obdobi. Toto leto mi zacal pisat smsky ze nech sa stretneme atd.Ja som na ne niak nereagovala.No prednedavnom sme sa stretli,a povedal mi ze uz nema babu.V tu noc sme sa milovali. No sex nebol. Moja otazka ale znie,pozerala som ho na FB a on tam ma profilovku so svojou frajerkou!? Ved mi hovoril ze uz spolu niesu,co si mam mysliet?Vo frendoch na fb sa nemame,pretoze ja ho nepouzivam. Som zmatena:(..A len tak dodatocne,od tej noci sa stale stretavame a stale sa milujeme.Prosim poradte mi...co ta fotka? bud ju ma stale rad alebo mi klame?

DzanaFX

Niekto si ju niekedy nechá, lebo nie je zmierený z rozchodom, môže aj byť, že Ťa klame a môže tam byť len tak, je mnoho dôvodov..:-/

DzanaFX

vzťahy hlavne sa nenamotaj, popálila by si sa, radšej to skončiť, verím, že Ťa priťahuje, ale radšej, nech je to niekto, kto si Ťa zaslúži a nemáš začo :-)

vztahy

dzana,asi tak aj spravim.dakujem ti za rady:),si mila!...len ked on ma tak strasne pritahuje,nechapem.Ale mi sa nebozkavame stale ked sme spolu,zvykneme sa aj rozpravat,a aj cez smsky sa rozpravame.on my vzdy napise,ja nikdy,pretoze si drzim odstup aspon takto. Nechcem sa zalubit.

DzanaFX

vzťahy, viem to, lebo takéto kamarátstvo mi navrhol asi pred dvoma mesiacmi jeden chlapec, keď som ho odmietla, pekne mi vynadal...Hoci tvrdil, že sex ani nechce, neverila som mu, avšak keď som ho odmietla, sám sa priznal, že nebude sa so mnou baviť o hlúpostiach, že nie je gay na to, aby sme viedli LEN rozhovory, takže od toho pekne vycúvaj a zraň mu jeho ego odmietnutím, spravíš to najlepšie, čo môžeš, pretože si aspoň uvedomí, že s Tebou nebude zametať :-)

vztahy

Dzana,nedala som mu. Aj som mu povedala ze mu nedam, ze na to musime byt viac ako kamarati.Musim povedat,som toho isteho nazoru ako ty,len sa mi tomu tazko chce verit.:( Nezalubila som sa,len mi je to luto

DzanaFX

vzťahy, vyvíjať sa to ďalej nebude, bude Ťa mať len na sex, ak si mu dala, urobila si chybu, ak si mu nedala, tak sa na neho vykašli...On je len po vzťahu a je nadržaný, potreboval to niekde vybiť...A našiel Teba, je mi ľúto, ale dala si sa mu oklamať...:-/

vztahy

Dzana,ja som sa ho pytala ako to vyzera dalej,povedal ze sme taki kamarati s benefitmi. A ze uvidime ako sa to bude dalej vyvyjat.

DzanaFX

Tak to ste sa nemilovali, nemýľ si to, no a fotka mu mohla ostať, tak sa ho to spýtaj na rovinu a spýtaj sa ho, čo chce ďalej robiť...Už ste spolu odvtedy ale mali sex však?