Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prdenie a stres

bolik

No zatial mi nik nepovedal,že mi smrdí z úst.Naozaj,každé 2 mesiace miniem na zuby 22€.Zubná pasta,voda,a kefka.

bolik

Dakujem.No mám zmiešané pocity :)).Stravu som si upravil,kedže športujem,takže už žijem zdravo.Sacharidov mám až dosť vela,podľa mňa.Práve toho sa bojím,niečo v žalúdku.Na stolicu nechodím ani tak pravidelne.Kedy sa mi zachce.Niekedy aj 2-3x do dňa.A niekedy zas ani raz.A k tomu doktorovi,no.Pridem,a od hambi mu to tam vyprdím :-))

DzanaFX

Podľa mňa by si mal zájsť na gastro, lebo zápach z úst o niečom svedčí, nemusí to byť práve preto, že si neumývaš zuby, ale i preto, že sa deje v Tvojom žalúdku niečo, čo by nemalo, takisto ak Ťa takto nadúva, bude to spoločný problém s tým zápachom...Takže choď k lekárovi...Len mu prosím nehovor, že sa Ti chce prdieť :-D povedz mu, že máš vetry...:-D

weird_

a niekto ti povedal, ze ti smrdi z ust? ja len, ako vies, ze sa to deje *iba ked si ides s niekym? mozno sa vtedy len viac kontrolujes a tak si to vtedy uvedomis...

hovori sa tomu halitoza, tak sa pozri na nete.
je to hlavne zo zleho travenia, co samozrejme moze v tvojom pripade suvisiet aj so stresom (ale nemusi).
ako ti nicolette poradila, treba zistit pricinu u lekara.

ale ked mas take stresy aj pri priateloch a rodine, bez ohladu na tie neprijemne sprievodne sypmtomy, asi by si mal riesit aj to.

Nela41

A inak čo sa týka zápachu z úst, môže to byť tým, že máš málo sacharidov alebo si hladný, tak zo sebou nosievaj niečo malé pod zub a zakúsni, keď to bude treba :)

nicolette

No to "prdenie" môže vyplývať práve z toho stresu. Na každého vplýva stres inak, u niekoho práve zvýšenou plynatosťou. Nie je to nič, za čo by sa mal človek hanbiť, aj keď je to určite nepríjemné, hlavne, keď sa ti to stáva v spoločností ľudí, známych, ale treba zistiť príčinu. Osobne by som ti odporučila navštíviť gastroenterologa a tým možno vylúčiť aj psychosomatický pôvod.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prdenie a stres - Fórum - ZDRAVIE.sk