Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Dobrý gynekológ/-ička ZV, BB

Príspevok v téme: Dobrý gynekológ/-ička ZV, BB
Veronika_27

Ahojte ženy,
nevedeli by ste mi poradiť z vlastnej skúsenosti nejakého gynekológa/-ičku, kde sa nebudem cítiť ako kus mäsa ale fakt ako pacient? Momentálne mám super gynekologičku, ale čoskoro sa chystá do dôchodku a preto hľadám v okolí ZV, BB nejakého odborníka, pri ktorom sa budem cítiť počas vyšetrenia pohodlne a bude mi vedieť odborne odpovedať na všetky moje prípadné otázky.
Ďakujem za vaše rady :)

ŽE22

Nikdy by som k Mudr. Blahutiakovej neodporučila. Je to doktorka bez praxe, ovláda len teóriu - aj to slabo. Je síce milá, ale keď má žena problémy, tak to nestačí. Človek sa tam cíti ako pokusný králik...nedokáže pomôcť. Je proste slabá.

Janka32

Ja som tiez dakedy preferovala zenu ako gynekologicku, ale momentalne navstevujem gynekologicku ambulanciu MUDr. Korpela vo Zvolenskej Slatine. Hoci to mam od ruky /prestahovala som sa/, nedam na tohto odbornika dopustit. To je prvy doktor, pri ktorom nemam stres, ze idem na vysetrenie. Je velmi citlivy a mily ku svojim pacientkam. Je naozaj super.:)

M 25

tak ked si chcela hned ženu, mala si to napísať do svojej témy jednoznačne, vyhli by sme sa teda tomuto , podla teba, nedorozumeniu :D

M 25

nemám velmi dôvod čítať všetky tu popísané príspevky, odpovedám na tvoju tému, čo si písala hore ... a tam si nepísala , že chceš len ženu..

Veronika_27

Stačia, ale v mojich neskorších príspevkoch som sa vyjadrila, že by som bola radšej, kebyže mi tu ženy napíšu ohľadom ženských gynekologičiek, to si asi prehliadla a ty si sa následne vyjadrila, že prečo som si neklikla aj na tvoj odkaz :) ja som ti odpísala, že sú tam len mužské mená... o to išlo

Veronika_27

M 25,
ukázalo mi tam 3 príspevky a vo všetkých sa omieľali tieto mená - konkrétne tvoj príspevok:

Szedely je ževraj dobrý ako aj Galád (ten je asi najlepší)

ja tam mám Kovačika, už aj on má vlastne sono :)

Textová Inzercia

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobrý gynekológ/-ička ZV, BB - Fórum - ZDRAVIE.sk