ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Dobrý gynekológ/-ička ZV, BB

Príspevok v téme: Dobrý gynekológ/-ička ZV, BB
Veronika_27
Detaily

Ahojte ženy,
nevedeli by ste mi poradiť z vlastnej skúsenosti nejakého gynekológa/-ičku, kde sa nebudem cítiť ako kus mäsa ale fakt ako pacient? Momentálne mám super gynekologičku, ale čoskoro sa chystá do dôchodku a preto hľadám v okolí ZV, BB nejakého odborníka, pri ktorom sa budem cítiť počas vyšetrenia pohodlne a bude mi vedieť odborne odpovedať na všetky moje prípadné otázky.
Ďakujem za vaše rady :)

Janka32
Detaily

Ja som tiez dakedy preferovala zenu ako gynekologicku, ale momentalne navstevujem gynekologicku ambulanciu MUDr. Korpela vo Zvolenskej Slatine. Hoci to mam od ruky /prestahovala som sa/, nedam na tohto odbornika dopustit. To je prvy doktor, pri ktorom nemam stres, ze idem na vysetrenie. Je velmi citlivy a mily ku svojim pacientkam. Je naozaj super.:)

M 25
Detaily

tak ked si chcela hned ženu, mala si to napísať do svojej témy jednoznačne, vyhli by sme sa teda tomuto , podla teba, nedorozumeniu :D

M 25
Detaily

nemám velmi dôvod čítať všetky tu popísané príspevky, odpovedám na tvoju tému, čo si písala hore ... a tam si nepísala , že chceš len ženu..

Veronika_27
Detaily

Stačia, ale v mojich neskorších príspevkoch som sa vyjadrila, že by som bola radšej, kebyže mi tu ženy napíšu ohľadom ženských gynekologičiek, to si asi prehliadla a ty si sa následne vyjadrila, že prečo som si neklikla aj na tvoj odkaz :) ja som ti odpísala, že sú tam len mužské mená... o to išlo

Veronika_27
Detaily

M 25,
ukázalo mi tam 3 príspevky a vo všetkých sa omieľali tieto mená - konkrétne tvoj príspevok:

Szedely je ževraj dobrý ako aj Galád (ten je asi najlepší)

ja tam mám Kovačika, už aj on má vlastne sono :)

Veronika_27
Detaily

M 25, rozklikla som, ale nenašla som tam iba tri málo konkrétne príspevky, a veľa mužských odborníkov :)

Liliana65, ďakujem za bližšie info :)

BcMia, tak MUDr. Blahutiaková padá keďže má plno :/ no ale možno sa dačo uvoľní do doby, ked ju budem potrebovať... uvidíme :) ale aj tak dakujem

Textová Inzercia

Lyžovačka & wellness v Hoteli Partizán****

Vychutnajte si krásy zimných dní a dokonale zrelaxujte v jednom z najkrajších wellness centier na Slovensku!

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.