Dobrý gynekológ/-ička ZV, BB

Príspevok v téme: Dobrý gynekológ/-ička ZV, BB
Veronika_27

Ahojte ženy,
nevedeli by ste mi poradiť z vlastnej skúsenosti nejakého gynekológa/-ičku, kde sa nebudem cítiť ako kus mäsa ale fakt ako pacient? Momentálne mám super gynekologičku, ale čoskoro sa chystá do dôchodku a preto hľadám v okolí ZV, BB nejakého odborníka, pri ktorom sa budem cítiť počas vyšetrenia pohodlne a bude mi vedieť odborne odpovedať na všetky moje prípadné otázky.
Ďakujem za vaše rady :)

Veronika_27

M 25, rozklikla som, ale nenašla som tam iba tri málo konkrétne príspevky, a veľa mužských odborníkov :)

Liliana65, ďakujem za bližšie info :)

BcMia, tak MUDr. Blahutiaková padá keďže má plno :/ no ale možno sa dačo uvoľní do doby, ked ju budem potrebovať... uvidíme :) ale aj tak dakujem

BcMia

Tá sestrička v podstate nie je zlá, ale taká svojská, trošku povýšenecká, mňa dodrbala za to že som na prehliadku neprišla presne o rok ale o rok aj mesiac či dva - no kto si to má pamatať presne v aký dátum tam pred rokom bol :D.. Doktorka má cca 40, má tam aj sono a zmluvu má s každou poisťovňou.. Ja som tiež nechcela muža, u inej som zatiaľ nebola tak nemôžem porovnať ale nemenila by som. Môže byť že má plno- skús zavolať a popýtať sa. www.tvojlekar.sk

Liliana65

Veronika

volá sa MUDr. Radomír Trška a má možno 40? ja neviem, možno viac, neviem odhadovať vek, ale nie je starý a je naozaj sympatický :)

ZVBB

Blahutiakova ma plno, minuly tyzden som jej volala, lebo tiez chcem zmenit gynekologicku. A chcem zenu :) Ale doktor Trska, o ktorom ti predpokladam hovoria je vraj velmi dobry, tiez mi ho odporucali, ale ja chlapa nechcem.

Skus kuknut tuto stranku www.lekar.sk
Zmen si potom lokalitu na BB, vyborna stranka :) Ja som si podla nej vybrala moju dufam ze buducu (vravela, ze ma zoberie az od oktobra) gynekologicku :)

Liliana65

Veronika

doviedla som tam kamošky, čo mali tiež ženu gynekologičku a sú úplne spokojné, doktor je naozaj peckový :) ale výber je na tebe, ja ti ho ale naozaj odporúčam

Veronika_27

Liliana65,
ďakujem za tip :) viem, kde sa to nachádza, no po pravde mám trochu strach z doktorov-gynekológov :) Ešte som u žiadneho nebola, ako som písala od prvej návštevy mám ženu, asi by som sa musela viac menej prekonávať na tie kontroly :)

Liliana65

www.mammacentrum.sk

Ja chodím do mama centra sv. Agáty. Sú tam úžasní, vybavenie sestričku a hnlavne doktora veľmi pochvalujem. Všetky prístroje a aj zariadenie sú nové a vyzerá to tam pekne :) V tej istej budove je aj sono alebo iné potrebné ambulancie :)