Konala som zbrklo a klamala som.. teraz neviem co robit..

Príspevok v téme: Konala som zbrklo a klamala som.. teraz neviem co robit..
TinaCK

Zdravim.

Mam 13rokov. Ked som bola mensia moji najblizsi umreli. Dva roky som sa s tym sama trapila a nebola som sa schopna usmiat a skoro ani slovo som zo seba nedostala. Od tych prisernych dvoch rokov presli uz dalsie dva a ja som sa naucila zit. Myslim ze som teraz pomerne skromny a slusny clovek, vyspelejsi od mojich rovesnikov. Ucim sa viac-menej dobre. Tak dve dvojky.. pohoda. Uz dlhodobo mam jednu brigadu, daco cez rok. Momentalne ma poverili ako hlavou tej spolocnosti. Prejavom aj vyzorom mi zvyknu ludia tipovat tak okolo 17rokov. Zacala som nenavidiet svoj vek, lebo ak sa ho ludia dozvedeli, niektorych spravanie sa zmenilo o 180 stupnov a hadzali ma do jedneho vreca ako dieta, bez toho aby ma spoznali a vedeli aka som. A ti co ma poznaju, si myslim teda, ze ma maju velmi radi a vobec nevidia ten rozdiel medzi nami. (vzdy som sa bavila so starsimi ludmi, s mladsimi som si tolko nerozumela )..a teraz k veci:

Kedysi som poznala jedneho muza... bolo to asi pred piatimi rokmi, ale on si ma nepametal. Teraz sme sa stretli znovu a dost sme sa zacali bavit. Uz to bude asi stvrt roka.. milujem ho, a z toho co mi hovori si vyvodujem ze aj on citi nieco ku mne. Jedneho dna sa ma spytal ze kolko mam vlastne rokov.. a povedal "18?,19?, 20? tak nejak?".. a ja som mala strach ze ak mu poviem pravdu ma odstrci. Bolo pre mna priam nemozne si predstavit ze by odisiel odomna. V tom strachu som konala zbrklo a povedala som mu ze 17. (on ma 19).

Viem bola to velka chyba takto mu klamat.. ja ho strasne milujem, neviem si bez neho uz ani predstavit zivot. Nechcem byt taka sama aka som bola pred tym, i ked mam vela blizkych priatelov, chybal by mi tam.. Je mi jasne ze mu budem musiet povedat jedneho dna pravdu.. ako to spravit ale nech mi odpusti? ja viem ze to bola velka chyba a moze tym vo mne stratit doveru, to mi nemusite hovorit, budem si to vycitat aj bez toho aby ste mi to povedali vy.. ale co je lepsie, strhnut naplast a povedat mu to hned teraz, ked ma mozno nema tak rad ako by ma mal za par rokov? kedy je vacsia sanca ze mi odpusti???

Pomoc ;(

mancinka

on to skor ci neskor aj tak zisti..ale je fakt ze ty ho potrebujes, velmi, a si ozaj velmi vyspela, citit to z tvojho prejavu. nie som za klamanie ale v tvojom pripade...kebyze ho stratis, mohlo by to byt ozaj zlee...a on to prezije, ved az taka velka loz to nie je. len pozor na take veci, vies, tito chlapci ocakavaju sex, na to ty este nie si pripravena, a si pod zakonom. myslim ze to velmi rychlo zisti, kolko mas skutocne rokov. a tiez si myslim ze ako mnohe ine dievcata si ho velmi idealizujes. predpokladam ze ten vztah ostane v platonickej rovine. nemyslim ze by ta mal znenavidiet za tu malu loz, ale skor strati zaujem o blizsi kontakt s tebou. lebo si bude hladat seberovnejsiu partnerku. aj ked aj take pripady su ze starsi chlapec a 13ka...ale to by nebolo dobre pre teba.