Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maxi kabelky

Príspevok v téme: Maxi kabelky
Meryem

Zháňam nejakú maxi kabelku,v ktorej by som mohla nosiť napriklad aj učebnice a veci do školy.Tieto kabelky som videla na viacerých babách ale stále neviem odkiaľ ich berú-alebo ja som na žiadnu ešte nenarazila.Prosím vás neviete mi poradiť nejaký obchod kde by sa dala takáto maxi kabelka zohnat?

alinka34

ak máš rada štýlovejšie veci tak si pozri pixelbags, ja som si kupila takú cez rameno a je úplne super a myslím že si aj z vlastného obrazka môžeš spraviť

kamilkamilka

z novejkabelky sa da vybrat vzdy. prave aj s 50percentnou zlavou na posledne kusy. velka taska do ktorej vojde aj mensi nakup po praci alebo vybehnut s detmi von

tamarka00

na novakabelka objednavam spolu so svojou svagrinou. kozene kabelky za lacny peniaz a pritom to su vkusne kusky :)

ZuzanaMau

ahoj, kedze som studentka, potrebujem velku tasku - kabelku, objednala som si z novakabelka.sk kozenu kabelku v style shopper bag, kde mi vojde notebook, skripta, voda a ine babske veci :)

Anatola

Nevim, zda je to jeste pro tebe aktualni, ale libila se mi moc kabelka z toho tveho obrazku (ta v levo dole) a já mám velkou kabelku, která je zároveň elegantní a kabelka v pravém slova smyslu levnepenezenky.cz (je to celá sada).

Kikus014

ja som si nedavno do skoly kupila kabelku tuto www.novakabelka.sk pre mna ako stvorenu kedze do nej dám zošity, pripadne tablet. a vdaka neutralnej farbe nemam problem s doladovanim :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Maxi kabelky - Fórum - ZDRAVIE.sk