Všimla som si,že niektorí ľudia tu chodia pravidelne.Pýtam sa prečo tu chodíte?

kazdonenna

Podľa mňa každý kto tu išiel po prečítaní nadpisu mal pocit že sa ho to týka lebo tu chodí pravidelne a dobrovoľne :))Teší ma to veľmi plus ešte to že určite každý z nás si určite nejakú radu,pomoc odniesol alebo sa v niečom našiel.Celkom zaujímavá predstava ako odlišní ľudia z celého slovenska sedia pri pc s podopretou bradou a čítajú príspevky v ktorých sa sem tam aj nájdu ;)

Pekný večer všetkým zdravoťákom :o)

jajaja295

ja sem chodi preto, ze su tu niekedy dobre rady ohladom vitaminov a pod..sama mam problem so stitnou zlazou a docitala som sa tu o oleji fortuna vitae alebo o maske na vlasy gestil vonder..ale niektore temu su fakt bez urovne

Blondula

kazdy den zapinam ako prvy FB,potom hotmail a ked maly spinka,tak nakuknem aj sem na forum :D a preco ?? ... tak nejako ten volny cas vyuzit musim :D

Jessi_1111

Vrátim sa sem, lebo chcem pomáhať ľuďom, a tiež ma baví prispievať sem, niekedy sa niečo nové ohľadne zdravia aj dozviem, čo je užitočné. A trávim tu asi tak polhodinu denne, keď som na počítači, tak takmer vždy sem idem.

Nela41

Vždy keď napíšete nejakú otázku na gooli vyhodí prvé zdravie :D
A inak ono sa tu veľa ľudí v tých problémoch nájde a prečíta si veci, ktoré mu pomôžu v rozhodovaní a tak. Je to užitočné a niekedy sa dá ozaj aj pobaviť :D