Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Príšerná bolesť hlavy

Príspevok v téme: Príšerná bolesť hlavy
NathaliaO_o

Dobrý deň, mám 20 rokov a pomaly každý deň ma bolí hlava, každý deň pchám do seba tie hrozné tabletky (paralen, panadol, ibalgin...), pretože bez nych by som to nevydržala. Tá bolesť hlavy je príšerná. Niekedy to vyvrcholí až do migrény. Čo mám robiť proti tejto bolesti hlavy ? Máte nato nejaké triky? ĎAKUJEM!

Jurik29

ano ja osobne som si to cez sviatky kupil a vyskusal.. vrelo odporucim.. celkom prijemny pocit pri pozerani filmu. nahrial som si to v mikrovlnke a dal na plecia

Slivinka2

no ja som uz bola samozrejme davnejsie u mojho lekara ale povedal mi aby som sa zdravo stravovala... no super to by som si aj niekde precitala.. OK dakujem kazdopadne za rady skusim este ten HEATPACK... potom vam mozem povedat ci to zabralo..

philips

Slivinka, si si vedoma ze riskujes svoje zdravie, dokonca zivot? Hlava ta moze boliet z chrbtice, oci, dehydratacia atd.

Slivinka2

Aj mna niekedy strasne boli hlava a nemam cas chodit po lekaroch.. viete mi prosim poradit nieco co by mi mohlo pomoct??

PS nerada by som do seba davala same tabletky takze skor nieco prirodne alebo neviem... dakujem

Mimulus

PITNÝ REŽIM väčšinou sa to deje ak málo pijete, ale môže to mať aj inú príčinu tak by bolo dobré ísť k doktorovi. Alebo skúsiť piť trošku viac ako obyčajne :)

MODROVICOVA

Ja mam 27rokov a tiez ma casto boli hlava,tiez potrebujem poradit ako proti bolestiam.Kávu pijem pravidelne 3 krat za den,tlak mavam nizky.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Príšerná bolesť hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk