Neznesitelni susedia - pomsta :D

Príspevok v téme: Neznesitelni susedia - pomsta :D
Pomstitelka

ahojte, byvam momentalne v anglicku - v sharehouse. mam neznesitelnych susedov, ktori na nic neberu ohlad a kedze mame spolocnu kupelnu s wc a kuchynu musim trpiet este aj ich nehygienicke navyky. este oni sa na nas stazuju za detinske hluposti. mam toho dost! viem ze ako prve vam napadne aby som sa prestahovala ale to teraz z viacerych dovodov nie je mozne. takze som sa rozhodla revansovat. ked to nejde po dobrom pojde to predsa po zlom a trochu srandy este nikoho nezabilo. lenze problem je ze neviem ako na to. aj ked siaham do detskych cias nic ma nenapada, tak ak mate namet na nejake huncutsvo sem s nim :) diky
ps: viem ze je to tiez trochu detinske ale bude to aspon v ich style a mozno aj pochopia ze maju dat pokoj haha

Pomstitelka

le4o - inac, ber to trochu s nadhladom, samozrejme ze necakam ze sa tym vyriesi tato situacia. ide len o zalezitost na pobavenie. trocha srandy v zivote nezskodi. no stress :D

Pomstitelka

urcite nebudem robit tie iste veci, preto som zalozila tuto temu aby som sa dopatrala k niecomu lepsiemu...
jasne ze som im to povedala. tie ich ksichty v tom momente nezabudnem :D ale oni to popreli. vies, kazdy sa tvari ze to nespravil a o nicom nevie...
samozrejme ze to neupratujem ja!! tiez to robi chuda upratovacka. az ju lutujem a aj sa hanbim ked sem pride a vidi toto. ta si musi mysliet hrozne veci....

le4o

no minat energiu na takych exotov, je skoda, ale ked myslis...a teraz co, dovlecies tam kontajner smeti? budes tiez robit bordel? grcat kade tade? asi nie..a velmi rychlo ta to omrzi. investicia do nenavisti je stratova....skusala si im dohovorit co sa tyka tych veci, co si spomenula, alebo to proste len pozorujes a nadavas si sama pre seba? a kto po nich ten bordel upratuje, snad ty?

Pomstitelka

su to anglicania - traja. najprv som ich ani ja velmi nestretavala, ale...
no keby som mala pisat co vsetko robia tak som tu tyzden :D ale tak napriklad: kradnu moje potraviny z chladnicky, stale niecim trieskaju v noci, popripade si kludne vypeckuju radio, okakana (pekne povedane) toaleta, spaky v umyvadle a vo vani, chlpy vo vani, nazvracane v drese a na schodoch. momentalne ma asi nic dalsie nenapada.. este nejake tie ich ozranske excesy mozno...
o tom ze by si tu niekto hned po sebe umyl riad alebo vybral veci z pracky mozem len snivat...
toto vsetko som dlho znasala a nic som nepovedala a oni bez hanby mi pridu zaklopat aby som si zmyla dlazku v kupelni. co tam bolo par kvapiek po sprchovani a za 10min to same uschlo.. teraz ich uz ignorujem, nech si trepu co chcu ale rovnovaha na svete musi byt takze im to vratim! :D

cxufx

su to slovaci?
ja tiez zijem v sharehause a o spolubyvajucich ani neviem, sem tam ich stretnem v kuchyni ale ani jeden nieje slovak/poliak/cech.. ale tiez ma strasne vytaca ze niekedy neumyju po sebe riad alebo neutru sporak, nechavaju to na upratovacku co sem 1x tyzdenne chodi. ale bezohladu nato by po sebe upratat mohli

ShaulaThalit

Huraa, konečne nejaká dobrá téma!
Možno by pomohlo, keby si sem uviedla niekoľko konkrétnych príkladov - čo ťa tak vytáča, že robia... ale konkrétne.