Sklo v tele

Príspevok v téme: Sklo v tele
cergina

Ahojte. Mám 14 rokov.
Takže aby som to popísal čo najlepšie. Pred dvoma mesiacmi som si spieval a roztrhol rukami a hodiny šli dolu. Sklo z hodin sa nerozbila ale obtrelo o panvu. Spadlo na zem a ja som tam nemal sklo respektíve som ho cítil iba dotykom. Vidieť nebolo nič lebo bolo pod kožou a posunulo sa o 1cm. Kontroloval som si to a strašne som sa bál. Nikto mi tam nič nevidel tak som to nehal tak. Potom sa mi to zavrelo a cítil som tie sklá dve. Velmi som sa modlil k Bohu aby sa stal zázrak a vyparilo sa mi z tela alebo čo ale pomáhalo to podla mna len psychicky. Dnes ma pichlo na zápastí a také dve červené bodky cítim aj na hrudi bojím sa, že je to to sklo. Na stehne to mám tiež respektíve sa mi to asi presúva telom. Prosím vás čítal som o nejakých homeopatikách Salicea, ktoré pomožu to sklo dostať z tela alebo nejak tak lebo ono je asi pod kožou ale nie úplne tesne čo znamená, že nerovnosti nemám. Existuje nejaká masť alebo niečo čím by sa to potrelo a sklo dostalo na povrch? K doktorovi sa ísť bojím lebo mám velký strach zo zákrokov a zo všetkého s tým súvisiaceho a už len u doktora mi srdce bije jak divé. Nie som hypochonder ale bol by som rád ak by to tak bolo a tie problémy neexistovali... :(

Magy

hod sem link na tu stranku, nech vidim co to je za zdroj. nie vsetko, co sa pise na nete, a moze to vyzniet dokonca aj fakt odborne, je pravda. ani nie tak davno som narazil na clanok popisujuci, ako su mikrovlnky skodlive. cely clanok vyznel logicky, profesionalne a fundovane. bohuzial obsahoval niekolko totalnych bludov, podla ktorych sa dalo (teda iba ak ma clovek mierne nadpriemerne znalosti fyziky) identifikovat, ze to je cele somarina. a pritom som si isty, ze viac ako 80% ludi tomu uverilo, lebo to fakt bolo napisane dobre. ale aky to malo ucel, takto zblbnut ludi, nepochopim.

cergina

Ja som zas ale čítal na amerických stránkach, že malé kúsky skla, ktoré sa nevytiahnu z tela možu po nom cestovať a za pár rokov sa možu ktovie kam dostať.

Magy

cergina prepac, ale FAKT SA DAJ VYSETRIT U PSYCHIATRA! Uz som to napisal raz a napisem to znova! Sklo nie je autobus, ani taxik ani metro, aby cestovalo v ludskom tele. Nemam nic proti tomu, ak ludia veria v Boha alebo hoci aj lietajuce gumove medvediky, ale su urcite hranice v akejkolvek viere, za nimi je to uz cire sialenstvo, zaslepenost a bludy. Ak to nechapes, mozem len jedine - lutovat ta, ze nevidis alebo nechces vidiet a chapat realitu.

Blondula

ja som este ako decko stupila na rozbite sklo a roky rokuce som mala citlivy palec.z neho mi tiekla krv a vzdy pri stlaceni som citila rezave pichnutie.vtedy mi to aj zahnisalo,ale palec bol citlivy stale este ppar rokov...az asi pred 2-3 rokmi som si vsimla,ze ta rezava bolest zmizla :O mozem palec stlacat a nic necitim...

vxdhf

chod na psychiatriu, ked mas pocity ako ze sa ti presuva sklo pod kozou po tele. zjavne mas vazne psychicke problemy a "skutocne" halucinacie.a to mas len 14.. kto vie co bude neskor

cergina

No takto aby som to povedal. Sklo može cestovať po tele. A je to moja vec, že verím v Boha takisto ako niekto verí v osud. To nie je podstatné. Podstatné je to, že to sklo mám s velkou určitosťou v tom stehne pretože to nie je od toho daleko. Mal som tam takú hrčku ako keby dačo vyliezalo odtial a bolo to rudo červené. Ale vrátme sa k tomuto. To sklo tam určite je z dovodu. Sám som cítil, že tam bolo sám som cítil ako sa to presúvalo z miesta na miesto...