Sklo v tele

Príspevok v téme: Sklo v tele
cergina

Ahojte. Mám 14 rokov.
Takže aby som to popísal čo najlepšie. Pred dvoma mesiacmi som si spieval a roztrhol rukami a hodiny šli dolu. Sklo z hodin sa nerozbila ale obtrelo o panvu. Spadlo na zem a ja som tam nemal sklo respektíve som ho cítil iba dotykom. Vidieť nebolo nič lebo bolo pod kožou a posunulo sa o 1cm. Kontroloval som si to a strašne som sa bál. Nikto mi tam nič nevidel tak som to nehal tak. Potom sa mi to zavrelo a cítil som tie sklá dve. Velmi som sa modlil k Bohu aby sa stal zázrak a vyparilo sa mi z tela alebo čo ale pomáhalo to podla mna len psychicky. Dnes ma pichlo na zápastí a také dve červené bodky cítim aj na hrudi bojím sa, že je to to sklo. Na stehne to mám tiež respektíve sa mi to asi presúva telom. Prosím vás čítal som o nejakých homeopatikách Salicea, ktoré pomožu to sklo dostať z tela alebo nejak tak lebo ono je asi pod kožou ale nie úplne tesne čo znamená, že nerovnosti nemám. Existuje nejaká masť alebo niečo čím by sa to potrelo a sklo dostalo na povrch? K doktorovi sa ísť bojím lebo mám velký strach zo zákrokov a zo všetkého s tým súvisiaceho a už len u doktora mi srdce bije jak divé. Nie som hypochonder ale bol by som rád ak by to tak bolo a tie problémy neexistovali... :(

Magy

paneboze, ako moze clovek v dnesnejj dobe a pri sucasnej technike a znalostiach si mysliet, ze kusky skla cestuju po tele a rovno pod kozou??? A navyse dufat, ze ho Boh toho zbavi a ono sa to "nejako samo vyparilo" ???? TO bude bud v rodine strasna nabozenska doktrina alebo demencia. Chlapce nic v zlom, ale ty potrebujes v prvom rade psychiatra, aby ta vratil do realneho sveta.
ak by si sa porezal nejakym sklom alebo crepinami a nejake kusky ostali pod kozou, tak ver, ze by tam maximalne ostali a uplne najpravdepodobnejsie by bolo, ze by sa ti to miesto zapalilo a to by si u lekara uz bol davno. kusok skla nie je autobus ani metro, aby cestovalo po tele!!!

xchgx

ano v hlave hlboko. a videla si aby ten klinec po tele putoval?:D
malicky kusok skla pod tenkou vrstvou koze vyhnisa vonku, ako trieska v prste, alebo piesok v rozbitom kolene u decka

DzanaFX

hdssx ja som videla už aj story, kde mal jeden chlap v hlave klinec aj niekoľko rokov, takisto kovové čiastočky a aj sklo,..:-)

hdssxh

:DDDD nijake sklo sa ti po tele nepresuva. keby ti sklo zostalo v kozi, tak sa to miesto zapali a sklo vyhnisa von. ziadne sklo v tele nemas :D

DzanaFX

Neboj to zistia, všetko zistia :-) Len hlavne choď k lekárovi a nepolemizuj toľko, zbytočne to tu rozpitvávaš....

cergina

Teda aby som to uviedol an spravnu mieru je to malicke a problem je vtom, ze sa bojim ze nieco by prekrylo to sklo. o to ide lebo na regnene je to len modre a biele a sklo by bolo biele ale aj kosti biele toho sa bojim

cergina

Lenže ide o to, že to sklo neni videť a neviem ani ako by ho chceli hladať pod kožou... Podla toho, že mám červené bodky na hrudi a pod stehnom. Zas to tam nie je. Furt je to dakde inde a také čiarky ako keby po presúvani skla mám na nohách. Lenže ide o to, že tam na tom hrudníku je to podla mna nebezpečne. Existuje aspon nejaka metoda ako tie malé kusky skla vypátrať v tele? Lebo to by musel byť sakra citlivý prístroj. Najradšej by som si dal štyri facky a kopol sa medzi nohy za to, že som vtedy nešiel k doktorovi a, že som bojko..............

DzanaFX

cergina žiadna taká masť neexistuje a choď k lekárovi, prekonaj strach, lebo sa Ti v tele nedajbože urobí zápal a zle pochodíš :-/