Odchádza mi na rok..

Príspevok v téme: Odchádza mi na rok..
Hmkn1234

Ahojte,
priateľka mi odchádza na rok do ameriky a som z toho veľmi hotový :( už v utorok odchádza a ja neviem ako to prežijem :'( doteraz sme to brali tak, že veď ešte je času :'( ale už nieje .. zajtra budem u nej posledný krát a je to všetko také čudné :'( čo mám robiť? Ja viem, že je internet atď.. ale mne bude proste tak veľmi chýbať :( sme spolu skoro rok ale to čo ku nej cítim a čo ona ku mne to sa nedá opísať. Neviem čo týmto chcem dosiahnuť ale musím sa asi len vyrozprávať :'( .. strašne sa bojím, že ma prestane milovať alebo tak.. je mojím všetkým..

Leela333

A súhlasím s Oveckou, tie reči, ako JEHO Maťulka ho miluje sú síce roztomilé, ale ešte nemá ani poňatia ako ľahko môže ten ich vzťah stroskotať. Poznám dvoch ľudí čo spolu boli skoro 8 rokov, vydržali aj vzťah na diaľku no nakoniec ten ich vzťah aj tak skončil. Nikto nikdy nevie čo sa môže prihodiť, čo môže nakoniec ukončiť vzťah. Maťuľka ťa môže ľúbiť koľko len chce, môžete skypovať aj celé dni, ale vôbec to nemusí byť tá diaľka, čo vám to nakoniec prekazí.

Pýtala som sa ťa, či je to tvoj prvý vzťah a neodpovedal si. Pýtala som sa preto, lebo zvyčajne ľudia, čo sú v prvom vážnom vzťahu vidia veci príliš ružovo ako ty a majú pocit, že ak by ten vzťah skončil tak nemajú viac prečo žiť.

Leela333

Nela, to je dobrá kravina. Tak chce získať skúsenosti, chce vyskúšať niečo nové, zažiť niečo nové. To neznamená, že ho nemiluje. Avšak bolo by hlúpe ostávať doma kvôli vzťahu, ktorý raz aj tak môže skončiť. To ale stále neznamená, že ho nemiluje.

0vecka

2 umpalumpa nepokaslu sa vzdy ale v 18 tazko zamilovany :) no oni to beru vazne ale my sa na tom akurat tak zasmejeme :)

Nela41

Zaujímavé ako sa tu rozbehla téma a niektoré názory sú naozaj smiešne. Urážať stredné školy v USA s vychodeným SLovenským gymkom je trúfalosť. Tie školy sú NEPOROVNATEĽNÉ.. úplne iný systém a ako bolo spomínané tam sa podporujú talenty a športy, tu sa nepodporuje nič. Ak chceš hrať hokej napríklad treba aby si bol pomaly milionár.

A k téme žiadne dievča by neodišlo na rok od chlapca, ktorého miluje tak moc, že vie, že by s ním strávila budúcnosť. Teda ja určite nie a bolo by mi šumafuk, že som si platila meetingy a nemusel by si ma ani prosiť! Tak trochu otvor oči lebo sa správaš ako úplne pobláznený láskou, ale neviem akou keď ti zdrhla Maťulka do USA

napochybach

hm,na rok ?a rok s nou vobec nebudes ?ci budes jhu chodit navstevovat,alebo pride sem ?a naco tam ide vobec ?studium ?ci praca ?
rok je neskutocne dlha doba,pre zalubencov je vela aj tyzden,-poznam z vlastnej skusenosti ..
ja by som neodisla na rok,keby som mala taky uzasny vztah-neexistuje,aby som riskovala vzťah

0vecka

2 ShaulaThalit myslim ze je jedno ako funguje bankovnictvo zalezi na kvalite zivota... nech mame aj komunizmus ak nam bude dobre...

0vecka

2 Maoam ak ti mesto alebo obec teraz neviem presne plati byt tak si myslim ze to zdravotne uz nejako odvedie :) to s tym bytom bolo uz strasne davno...