Problem pri pohlavnom styku

Príspevok v téme: Problem pri pohlavnom styku
Bubo30

Dobry den, mam na vas prosbu mam vztah uz pol roka mame s partnerom aj sexualny styk a mame problem neviem ci obaja ci len on ide o to ze ked spolu spime tak nieje schopny vyvrcholenia vo mne vobec za ten dlhy cas sa mu to nestalo ani raz len ked sa dorobi rukou v tom pripade sa mu to da neviem kde by mohol byt problem a ci by mal navstivit lekara a ak ano tak akeho budem rada ak mi odpisete nech vieme ako dalej inak nam to spolu klape az na tuto vec alebo problem?neviem ako to nazvat. Dakujem za Vasu odpoved.

Eddie3

Myslim si, ze je to nejaka "psychicka" porucha, nieco, nejaky impulz, ktory ho rozhodi. Mozno teraz uz vzdy "ocakava", ze opat zlyha, takze si to tak nejako privola.

angela85

skuste dlhsie vynechat sex a robit veci co ho drazdia, ja neviem "trenie" sa na verejnosti, ale ziadne dokoncenie tam dolu a nech uplne vynecha onanovanie, skuste si pozriet aj eroticke filmy, nech sa navnadi a urcite u neho dlhsia predohra a ty urcite posilnuj vaginu

Bubo30

Myslim ze nie mal pauzu od toho aj tak nic ziadna zmena,pri styku ma citi aj ja jeho no proste ho zasekne pri konci a koniec nic.