Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som velmi skaredá ak mám akné?

Príspevok v téme: Som velmi skaredá ak mám akné?
katalaja4444

Mám 14 rokov, vysokú a stíhlu postavu, zelenkastohnedé oci, vlnité dlhé vlasy. Vela krát mi vravia, ze by som mala íst za modelku, lebo mám na to postavu a výnimocnú tvár. lenze na to vsetko hned zabudnem , ak vidim dokonale krasnu plet mojich kamaratok. Nemám najhorsiu formu akné, iba pupienky nejaké, ale vedla nich sa cítim hnusne. Plet si pravidelne cistím, krémujem, týzdenne pouzivam masky a peelingy. Lenze stále sa cítim hnusne. Nastastie, zatial nikto ma neurazil silne, to by ma riadne bolelo. make up nechcem pouzivat, cítim sa v tom umelo. Potrebovala by som vasu pomoc..

sexicek

a ak by si predsa len niekto robil z Tvojej krasy srandu, tak si bud ista, ze to len z obycajnej zavisti, lebo vie, ze ked puberta prejde budes patrit k najkrajsim babam v sirokom okoli

ja mat taku priatelku, ako si Ty, bol by som v siedmom nebi

aj ja som mal akne a prezil som si to a vedel som, ze raz im to nandam a nandal som im to ;-)

Leela333

V prvom rade prestaň používať peeling. Neviem aké značky alebo akú kozmetiku používaš, ale predpokladám, že to je samá chémia z drogérky. Skús prírodnú kozmetiku alebo zájsť za kožnou. A peeling ti neodporúčam práve preto, že mne osobne to len ničilo pleť. Skús radšej nejakú čistiacu penu miesto peelingu, má to rovnaký efekt.

Chápem, že ti tento problém veľmi nepridáva na sebavedomí, no nie si sama čo tým trpí. A aj tie tvoje kamošky majú problémy s pleťou len možno iného druhu.

pstrosiiku

pozakryvaj si to korektorom, pokracuj v tom cisteni pleti, pi zihlavovy caj aspon 2x denne a mozes aj zbehnut ku koznemu doktorovi, ak ta to velmi trapi :) a ked bude elite model look casting, tak tam utekaj ;) a este jedna vec, ked si tvoje pupaciky nebudes vsimat ty, nebude si ich vsimat nikto. a ak ta niekto urazi, posli ho do prdele :) pekne si uprav vlasy, zvyrazni oci, staci riasenka, skus essence znacku (v kazdej dm drogerii) su lacne (max 3 eura), netestovane na zvieratach a celkom dobre .. a potom o tvoj pupacik nikto ani nezavanie :) a hlavne si nikdy neostrihaj a nefarbi vlasy! :) vela stastia

sajloo

Si mladá a to patrí aj k puberte a v každej žene je niečo krásne a len hlupák by si z toho robil srandu ... A že nepoužívaš make up je fajn buď sama sebou .

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som velmi skaredá ak mám akné? - Fórum - ZDRAVIE.sk