Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uhry na nose

Príspevok v téme: Uhry na nose
pupiška

Ahojte :) Chcem sa poradiť ako sa starate o svoj nostek,či nejako specialne..plet mam dobru,sem-tam sice sa objavi nejaka vyrazka,ale to je podla mna normalne.ale trochu ma trapi moj nos,stale sa mi na nom tvoria cierne uhriky.Pocula som aj o tych naplastiach na nos?ake s tym mate skusenosti?dakujem za rady,skusenosti :D pekny dniiik prajem :)

Nephilim

skús si ich vyrobiť, potrebuješ iba rtošku mlieka a číru želatínu v prášku asi tak za 1 PL, zaleješ trochou mlieka, stačí len máličko a premiešaš na kašu a dáš na 10 sekúnd do mikrovlnky. U mňa to zaberá a mám dojem, že ešte lepšie ako tie pásiky z drogérie:-)
držím plaec:-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.