Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechtova mykoza

Príspevok v téme: Nechtova mykoza
Petooo

Dobrý deň...
Uz dlhsi cas som trpel nechtovou mykozou na nohach preto som sa rozhodol zajst ku koznej. Najprv mi predpisovala len rozne spreje a masti no neskor ked nic nepomahalo predpisala mi lieky Terbinafin Actavis. Uzival som 28 tabletove balenie, kazdy den jednu. Po mesiaci som isiel na kontrolu nechty boli v ovela lepsom stave, no po okrajoch boli stale male viditelne znaky mykozy. Kozna mi teda predpisala este jedno balenie. Nechty su uz skoro zdrave len na Lavom palci a pravom 4 prste su este okraje trochu zazltnute. Chcel som ist ku koznej ale ma dovolenku a tablety sa mi zajtra minu. Chcel som sa spytat ci je potrebne este uzivat dalsie balenie alebo nechty vyrastu uz aj bez tabliet a ci sa mi to nemoze vratit ked ich prestanem uzivat . Inak si na ne striekam Candiobene sprej 2x do dna.

lencika

urcite by som pouzivala krem od canesporu na nechty raz do tyzdna natres ale treba sa tomu mesiac venovat aby to malo ucinok ale naozaj pomaha

sexicek

podla mna tie lieky musis brat az do uplneho vymiznutia hub, lebo sa Ti zasa mozu premnozit, zvycajne sa beru aj niekolko mesiacov

chod ku zastupujucej koznej, nech Ti predpise dalsie balenie

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechtova mykoza - Fórum - ZDRAVIE.sk