Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spavosť

Príspevok v téme: Spavosť
micamm7

Ahojte, máte niekto problém so spavosťou? Cez deň unavená nebývam, ale ráno som hrozne slabá a nedokážem vstať. Pritom nechodím spávať neskoro. Dokážem prespať 12 a viac hodín bez problémov. Koľkokrát si dám aj budík po cca 8-9 hodinovom spánku, ale veľakrát ho vypnem ani neviem ako. Neviem či to mám chápať ako moju lenivosť, ale ja cítim, že bývam ráno hrozne slabá, že sa mi nedá ani sadnúť. Nejaké rady? Ďakujem...

Lulu2011

asi nieco nefunguje v tele ako ma, ja ked musim niekam rano ist na obed som taka hotova, ze ma berie spat a viem, ze to nie je ok, ale co s tym neviem

luciano

Buď rada, že môžeš spať. Váž si to, že netrpíš nespavosťou, čo je omnoho závažnejší stav. Ale v prípade, že tvoj stav prerasie do narkolepsie, čo je chorobne nadmerná spavosť aj počas dňa, tak choď k doktorovi, ktorý ti predpíše liek Modafinil. To je liek špeciálne určený pre tých, ktorí nadmerne spia.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Spavosť - Fórum - ZDRAVIE.sk