Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uraz znamienka - rady co s tym

Príspevok v téme: Uraz znamienka - rady co s tym
parazitik

ahojte. tak dnes sa mi pri sporte podarilo sa hranou silno udriet do znamienka velkeho sice iba ako sosovica na varenie a docela plocheho, iba mierne vystupeneho. no ale udrela som sa teda velmi silno a spravil sa mi krvavy vyron pod nim a to znamienko uplne napuchlo a vystupilo a je cierne a trosku okolo vidiet aj tu podkoznu krv. neviete co si mam na to dat? alebo radsej nic? bojim sa nejak silnejsie pohnut aby mi neprasklo. a ked sa ten vyron vstrebe a ono bude vyzerat ako predtym, tak netreba s nim ist na kontrolu, ci ano?

parazitik

ale preco by mal byt z toho hned nador, ved to je ako hocikde na tele ked sa cloveku spravi podliatina, akurat si davam pozor aby mi neprasklo ked uz je take napucane, lebo az vtedy by sa narusil ten pigment. myslim ze ani na koznom by mi teraz vela k tomu nevedeli povedat, kedze je podliate krvou. akurat, ked potom bude mat divny tvar/farbu tak tam skocim

sexicek

no ja by som to nehal radsej na pokoji a zasiel s tym ku koznej, mozno bude treba operaciu aby z toho nevznikol nahodou nador

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.