Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CHLORELLA - co s tymto problemom?

Príspevok v téme: CHLORELLA - co s tymto problemom?
pocca

brala som chlorellu asi pol roka a v case ked som ju uzivala nemala som problemy s travenim a kedze som predtym mavala dost zacpu tak to upravilo aj tento problem...lenze prednedavnom mi jedna liecitelka poradila vyradit chlorellu aj psyllium pretoze to zevraj vobec nie je take ciste ako sa to zda...no ale ja ako som to vyradila tak zas mam nafuknute brucho, mam pocit ze mi netravi tak dobre a zas tie problemy s vyprazdnovanim...:-/ stalo sa uz tiez niekomu z vas, ze ked prestal chlorellu pouzivat, vratili sa mu tie problemy ktore mal pred tym?

letoleto

Ja beriem tiez tu chlorellu a dost si ma zaskocila tym co si napisala.Pretoze tiez po nej sa citim omnoho lepsie ako ked som ju nebrala.Ja ju zv.brat vecer a rano nie je mi tak zle ako mi byvalo.A aj ked nieco zjem a je mi zle-dam si chlorellu a do takych 10min.ma to prejde.
Tesila som sa ze konecne som nasla LIEK ktory mi aspon ako tak pomaha a nakoniec sa docitam toto. :D
No nic presedlam na spirulinu.Dam na RNG.Len aby v nej nieco nenasli :D a budem mat po ptakach ;D

pocca

mne bolo povedane ze sa v psylliu - co je vlaknina z indickeho skorocela - nachadzaju take mikroorganizmy, ktore su pre europana nedobre a preto mi bolo odporucene psyllium vyradit....da sa nahradit niecim inym? napr co je produkt europy?

RNG

Nuz napr cistene 98% psylium je dostatocne ciste a spirulina pestovsna napr v hlbokomorskej vode na Hawaii je tiez extremne cista, takze to sa nemusis nijak obavat pouzivat cely cas. Mozes tiez aj ine mikrovlakniny, ako napr inulin z korenov cakanky, co najdes lacno aj na Slovensku, pozri na Vemica.eu
Osobne mam radsej spirulinu, lebo sa pestuje aj v morskej cistej vode, tj obsahuje aj stopove prvky, ktore v sladkovodnych bazenoch, kde pestuju chlorellu chybaju.A aj najcistejsie sladka voda nie je tak cista ako hlbokomorska.
Naviac spirulinu vieme dobre stravit, chlorella vsak musi byt priemyselne rozbita, lebo ma prituhy vonkajsi obal

krado

Tiez myslim, ze sa to nema prehanat, skus v&setrenie na Diacom, tak ti najde pricinu problemu, niekedy takato samoliecba skor uskodi ako pomoze.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

CHLORELLA - co s tymto problemom? - Fórum - ZDRAVIE.sk