Chlapi, páčia sa Vám vyrysované ženské brušká?

Aja02

Som žena, nepáči sa mi to a nechcela by som tak vyzerať. Chcela by som mať takúto postavu: 2.bp.blogspot.com
Toto by som brala všetkými desiatimi. :)

renushik

hm, tak určite že je pekná mierne vyrysovaná postavička, ale keď ma baba hnusné žilnaté svaly ako chlapisko, tak je to ble :D mne sa pači dačo takéto, nič prehnané tapiture.com

wreck

nikinika1, hej, ta druha fotka sa este da vydrzat. ked to uz vyzera, ze ides coskoro porodit votrelca, aj s tou jeho pridrbanou predlzenou hlavou, vtedy je to uz prilis. :)

vyrazny 6-pack na chlapovi je velmi pritazlivy. na zene pre mna vobec.

peta111

nela41, to je upravena foto, staci sa prizriet lepsie :) som baba a mne sa to inak paci, obe fotky co si tam dala... ja tiez na sebe poctivo makam, sice sa nezameriavam prilis na brucho ale uvidis,napr. na kupku budes kralovna :)

nikinika1

Mne by sa rast aj mohol zastaviť, lebo na môj vek som pomerne vysoká, a vyššia nechcem byť :) ..A rodičia by ma do fitka nepustili. Takže poctivo makám doma :) ..

Nela41

To si ešte nedala nejaké extrémy tá druhá vôbec nemá nejako vyšportované brucho..
Takéto ešte hej ale napríklad toto -odkaz odstránený- je podľa mňa hnus.. sice lepšie ako pneumatiky, ale ženskosť podľa mňa nulová

odpovedam

Nie som chlap, ale tiez pracujem na svojej postave. Takmer kazdy den vo fitku uz par rokov. Avsak osobne sa mi nepaci iba vypracovane brucho. Ked uz, nech je cela postava sumerne vyrysovana ;-)

Ak mas vsak este malo roka, do posilovne nechod. Mozes si zastavit rast. Ale napr. behanie, bicykel a korcule su fajn na pohyb ;-)))

[zruseny19]

niesom sice chlap,ale take brucho sa mi paci ako na prvej fotke :)urcite neprestavaj na tom pracovat... holka na druhej ma cisto anorekticke ruky,fuj...