Dat sancu?

Príspevok v téme: Dat sancu?
Brontiik

Pekny den,

opytam sa, co by ste robili, ak si pisete s niekym tak tyzden, a chce sa stretnut, mame obaja fotky, vymenene tel. cisla, proste dobre sa keca a dame si stretko, cas a ze sa tesi velmi. Ja v strese, lebo neviem co ma caka, myslim na to od rana, a idem na stretko stojim tam 15min. ako pako, chalan nepride. Napisala som mu smsku : Neprides? a on: Nie nestihol by som to prepac som v inom meste /nebudem pisat ze kde to je jedno/.
Dalsiu som poslala: mas pocit vyzeralo to ze mi nezalezi na stretnuti? a on, ze nie fakt prepac, nie som v meste, som prec. A ja som mu napisala, ze nemam ten pocit, ze si prec lebo by si to dal vediet napisal by si ak by to bolo inak. Pootom uz nic.
Jasne sklamanie, aj zaskocena som bola.
Pridem na net v pondelok vecer, a tam kedze este tam som mu popisala svoje co ma napadlo, tak sa velakrat ospravedlnil, nech mu to prepacim, ze ak sa da rad by sa stretol ak este chcem a mozem, lenze ja som chcela vysvetlenie, a islo mi o to ze nie ze neprisiel,ale nenapisal, nedal vediet a pod. ze rada by som sa stretla, len nejak som sa uz nevedela o com s nim bavit, taky blok som dostala, neviem preco, znamena to, ze uz to nechat tak a nestretnut sa /pre mna to znamenalo, ze asi nema zaujem/ alebo stretnut a potom uvidim, nechcem sa motat v sebe, a dookola to riesit ze sa nahneva, ale zase ak by to bolo nieco vazne tak to pochopim, a on mi len napisal, ze nic vazne sa nestalo, potom preco sa chce vidiet ak vlastne dal najavo nezaujem, rozumiete tomu? ja len neviem ci viem verit mu .. co je za tym..

opica

uz na inom fore ti povedali, ze kasli na to..
ja neviem, prečo máš stále nutkanie ozyvat sa..jednoducho neprisiel, poslal sms, tym by to bolo pre mna vybavene a kaslala by som na to...keby mal naozaj zaujem, prisiel by...
jednoducho, naco mu potom este vypisujes a cakas vysvetlenia..

:)
inak kasli na to, urcite si chlapa najdes..skus sa sustredit na starsich, mozno mu zacalo vadit, ze si o tych par rokov starsia..