Mám malé prsia

joleen

v 11tich sa zaoberas takymito vecami? Ty by si sa mala ucit a nie so spoluziackami o to sutazit kto ma aku velkost prs

Ivuša77

Ahoj budem mať 11. A mám veľmi malé prsia. :( Hovoria mi Horská Dráha.Moje spolužiačky už nosia dokonca podprsenky!Čo mam robiť?Poraďte mi prosím.

natalia602

A este baby ze ak by ste mi pomohli ze sa mi paci jeden chalan a ja by som sa mu pacila iba fdedy kebi som bola vyssia mala väcsi zadok a aj prsia ale ja toto vsetko nemam tak mi prosim, pomozte aby som mqla aspon prsia .Dakujem

natalia602

Ahojte mam 12 rokov a vsetky dievcata v nasej triede maju prsia len ja nie uz mi zacali rast ale ja by som chcela aby som ich mala vecsie. Prosiim dajte mi radu ze ako by mi mohli richlejsie vyrast. Dakujem.....

embryo

zeny, ktore maju komplex malych prs by si mali uvedomit jendo...

deti odchovane na velkych prsiach maju prehnane ocakavania od zivota! :-)

SaxanKa

Mám 13 rokov chodím do ôsmej triedy a neviem či mám veľké alebo malé ?!? Obvod okolo pŕs je 88 cm.Ja potrebujem pomoc každá v triede nosí normálne podprsenky len ja ako debil len takú látkovú. Myslí že už potrebujem normálnu lebo mi presvitajú bradavky. Ale mam sa spýtať mamy. Neviem čo mám robiť

BrunetkaLeaa

Boze :( som tenka a nemam ani zadok ani prsia :( ale chlapci ma balia ;/ zevraj som pekna ale mne len to nestaci ak by som lubila nejakeho chlapca a chceli by sme sex a ja ziadne psia? Och len to nie !!! Ako ich mam zvetsit???? :((