Mám malé prsia

Maoam

nieee, to su dvaja rozdielni ludia

Adam rad analyzuje a pouci, ked treba :-), ale ma iny styl ako Wreck, myslim, ze Adam ma novu priatelku, tak sa asi venuje tej :D

M 25

mne zo začiatku prišiel wreck ako adamkrt .. tými príspevkami a obsahom...
ozaj, ktovie, čo je s adamom, ak to teda nie je on :)))

(ps , ja jeho príspevky velmi nečítam, alebo len prebehnem, sú pridlhééé :) )

Maoam

kedysi mal celkom seriozne prispevky a rada som ho citala ale v poslednej dobe mam dojem, ze sa niekedy nema pod kontrolou, najmä v sexualnych temach

wreck

woni01, to je jedno co? vazne??? tak poznam! ale scvrkne sa ti potom pipka na velkost 2, takze nikdy nezazijes ziadny orgazmus a na brusku sa ti urobi neodstranitelny happy trail, ktory ked vyvoskujes, bude vyzerat ako 100-rocna runway, na ktoru nikdy neprsalo. ;)

ale zas prsia budes mat ako ziadna ina -- nieco medzi trojkami a stvorkami, bez strii, velmi pevne, pruzne na pohlad aj na dotyk. zeny ta budu oslovovat a budu tuzit zobrat ich do ruk a do pusy! a vydrzia ti take do veku 54 rokov!

len ako pisem - pipka dvojka a happy trail ako pristavacia draha.

vsetko alebo nic.

;)

nicolette

pozri, máš len 13, si ešte v puberte a to znamená, že sa ešte len vyvíjaš a napr. do takej 20tky ich môžeš mať ešte aj po kolená :D ... neviem, čo sa nad tým vôbec zamýšľaš, myslíš, že kvalitu života ovplyvňuje veľkosť prs? :)

Zaran

Ver mi,že ani s takými D-čkami to neni žiadna výhra,viem o čom hovorím,iste by si nestála o tie vyhukane pohľady starých uslintaných chrenov,okrem toho ešte sa vyvíjaš,máš čas,nečakaj,že ich budeš mať hned ako Dara Rolins.

afgvvaawerv

male kozy su sexi, ale tebe este dorastu
inac baby s kozami 1tkami alebo 2jkami ich maju ovela krajsie ako nejaka s trojkami, lebo 2jecky tak neovysaju vyzeraju pevnejsie