Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Azijska kuchyna

Príspevok v téme: Azijska kuchyna
AzOpBoy

Zdravim,
poslednu dobu mi zacala strasne chutit azijska kuchyna.
Neviem oci odtrhnut od plodov tejto zeme. Dokonca sa to pomaly stava mojim cielom nasporit nejake peniaze a vybrat sa tam a poochutnavat tieto tajomne prichute. Problemom vsak je ze moji znamy ma uz davno vidia ako cely zivot kostujem len slovenske jedla.
Ako im vysvetlit ze je sice pekne a dobre ze sa vyzivaju v slovenskej kuchyni ale ja by som sa rad vybral k novym chutiam a potom im ten chod ktory by ma pocas zivota sprevadzal na mojom stole aj predstavil?

Perdrozuvec

DzanaFX
Ak som to pochopil ja spravne hovori o zenskej asi rodicia nechcu aby si bral aziatku alebo co.

AzOpBoy
V kazdom pripade chlape, podla mna im to musis vysvetlit razne a podla mna ta maju radi a oni sa s tym zmieria. V dnesnej dobe je plno vztahov biely cierna, cierny biely a europan a aziatka je podla mna v poho.
Povedz im proste ze je to tvoje rozhodnutie a ze ak ta maju radi urcite ta pochopia ak im je tvoje stastie dolezite.

DzanaFX

...prečo by si sa mal vôbec pozastavovať nad tým, čo budeš variť a jesť? Vôbec tomu nerozumiem, o čo tu ide...

nicolette

áno, v poriadku, rozumiem ti, len sa mi to zdá ako taká banalita, čo pre teba byť nemusí :)buď to prijmú alebo nie, iná možnosť nie je :)

AzOpBoy

Nicolette -> vazim si svoju rodinu, otca aj matku a nechcem s nimi byt za zle, rodina je velmi dolezita

Nephilim -> toho sa obavam ci im to nesposobi traviace tazkosti a uz ma potom nebudu chciet navstevovat, musim im to nejako postupne naznacovat ako hovoris

Nephilim

treba ich na to postupne pripraviť:-) ked na nich zhurta vyskočíš s ázijskou kuchyňou zostanú v šoku:-)
Inak ja tiaž zbožňujem áziu, mňam:-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Azijska kuchyna - Fórum - ZDRAVIE.sk