Otazka pre vsetkych : Rebricek hodnot

Príspevok v téme: Otazka pre vsetkych : Rebricek hodnot
anonymcislo1

Zdravim.

Minule som o tom len tak rozmyslala a napadlo ma, ze by som sa mohla spytat aj vas 1 otazku : Aky je vas rebricek hodnot ? prosim oznacte 5 najdolezitejsich hodnot(najvacsia ma cislo 1, dalsia cislo 2 a pod.) napiste aj SEX + AGE prosim :)

moj rebricek :
1.Viera-Boh
2.Život
3.Láska
4.Zdravie
5.Rodina
a som zena + 17r.

je to len tak, pre moju zvedavost(nic ine v tom nehladajte)

0vecka

2 anonymcislo1 krestanskeho boha odmieta cez 90% vedeckej komunity a celkovo je to uplna hlupost ... a dat takemuto vymyslu prednost pred rodicmi napor... sa mozes hanbit...

lost

Ale predpokladam, ak je tam rodina, tak ze sa to tyka skor cloveka, co uz rodinu ma (rodicov nepocitam, hold uz som z hnieza vyletel a caka ma vlastna rodina..)

I. Rodina
II. Láska
III. Zdravie
IV. Život
V .Viera-Boh

preco?

pretoze pokial sme na Zemi, tak sa o rodinu musim starat ja, a oplatok ani motlidba mi deti nenakrmia..

ale to neznamena, ze by som popieral akehokolvek Boha.

avsak radsej by som ho poprel, ako by som mal nechat moje vlastne dieta hladovat, nasledky si s Bohom vybavim potom ;)

Myslim ze je to egoisticke, ak by som mal rebricek inak, a egoisticke aj to, ze by som mal zdravie (moje vlastne) na inej priecke..

Ale ak by som to mal postavit z uhlu single cloveka, tj. striktne dnes, tak by to vyzeralo asi inak :D

ja neviem, mozno takto:

I. Zdravie
II. Život
III. Viera-Boh
IV. Láska
V. Rodina

lost

1. Zdravie(.sk)
2. az 5. este neviem..

ale to "zivot" by som velmi rad zamenil za "pricetnost" :D tj. aby som nedostal alzaimer ci cokolvek co ma vygumuje..

23 x muz

anonymcislo1

presne som si myslela, ze prvy komentar kto tu hodi bude o tom, ze verim ( a nie len povrchne ) ale ludia su vselijaki, a ja to akceptujem :)